Xiaomi Mi 6, Sağlamlık Testlerini Başarıyla Geçti!

JerryRigEverything testi bu sefer kez Xiaomi Mi 6’yı çizmeyi ve bükmeyi denedi. Cihaz bu testten başarılı notlar alarak kullanıcılarına merhaba demeye hazırlanıyor. Youtube üzerinden incelemeler yaparak birçok bilgiyi de elde edebilmeniz mümkündür. Çinli üreticilerin üzerine çok emek verdiği telefon son derece sağlam ve başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Cihazın tüm özelliklerine bakarak bunu anlayabilirsiniz.

Xiaomi Mi 6 ve Özellikleri

Xiaomi Çin’in akıllı telefon üreticilerinin ürettiği önde gelen akıllı telefonlardan birisidir. Telefon yeni amiral gemisini de geçen ay Çin de piyasaya sunmuştur. Xiaomi sayesinde akıllı telefon pazarı daha yüksek değerler kazanmıştır. Tabi telefonun piyasaya sunulması da yoğun bir ilgiyle karşılaşmasını sağlamıştır. Hatta şimdiler de stok sıkıntısı bile vardır.

Xiaomi ile merak edilenlerden birisi de cihazın ne kadar dayanıklı olduğu konusudur. Yapılan testler telefonun kaliteli bir şekilde dayanıklı olduğunu açıklar cinstendir. Kırılma, çizilme ve bükülme gibi yapılan testler telefonun her bakımdan sağlamlaştırılarak üretildiğini doğrular cinstendir. Testler de yeteri şekilde yapılarak sonuçlar kesinleştirilmiştir. Youtube üzerinden videolara bakarak sizde bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer bu telefonu almaya niyetlendiyseniz de videolara bakmanız da yarar vardır. Sonrasında kararınızı verebilirsiniz. Telefon şu an Türkiye de mevcut değildir. Fakat yakın zaman da temin edebilme imkanınız vardır.

Xiamo Mi 6 direkt olarak satılmaz. İthalatçılar telefonu satabilmektedir. Telefon önümüzdeki ay da ülkemizde satışa sunulacaktır.