Windows 10 kullanıcılarına Apple iTunes sürprizi

Microsoft kullanıcılarını şaşırtacak olan bir açıklama yaptı. Buna göre artık apple iTunes istekleri zaman Windowslu bir bilgisayar üzerinden indirme imkanı bulunuyor. Böylece iTunes ilk defa Windows store da görülecektir. Store’un uygulama bakımından belirli sıkıntıları vardır. Bu durumda neler olacağını mağaza gösterecektir.

Artık Windows Store da Apple iTunes’u  Bulabilirsiniz!

Windows Store bu senenin sonuna doğru iTunes’u mağazasına alacaktır. Uygulama tam işlevsillik sunarak kullanıcılarına sunulacaktır. Bu durum da iTunes’un Windows 10 S ve Windows 10 bilgisayarları üzerinden Apple cihazlarının destekleneceğini gösteriyor. apple kullanıcıları da bu duruma oldukça sevineceklerdir. Çünkü yükleme sırasında kimi sorunlar yaşadıkları için bu durum onlara kolaylık sağlayacaktır.

Windows 10’un en büyük özelliği Windows Store üzerinde bulunan uygulamaları çalıştırmasıdır. Kısa süre sonrada Windows store’a baktığınız zaman iTunes uygulamasını görebileceksiniz.  Zaten bu yazılım 2003 senesinden beridir Microsoft işletim sistemine girmek için hazırlıklar yapıyor. Bilgisayarlar üzerinden iphone senkronizasyonu konusunda büyük gelişmeler yapılmıştır. Apple markası bu ilerlemesiyle iTunes’u Apple Music ve İphone senkronizasyonuyla windows’a taşıyacak. Hem Apple hem de Windows güçlerini birleştirdikten sonra da geriye büyük bir kalite çıkacak gibi görünüyor. Kullanıcılar tüm bu özellikler sayesinde birçok bakımdan rahat edebileceklerdir.

Windows kullanıcılarına Apple Music’in renkli dünyasını sunarak da muhteşem zamanlar geçirmelerini sağlayacak. İlerleyen günler de bu konularla alakalı net bilgilerin yayınlanacağına da rastlayacağız.