Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeler

Vodafone ile sizlere akıl küpü diyebileceğiniz bu nedenle de ismini bu şekilde adlandırdığımız tarifeler getirdik. O halde tarifelerinize bir an önce bakmaya ve kendinize uygun olan tarifeyi seçmeye hazır mısınız? Kamuda çalışanlar için özel büyükler için özel tarifeleri ile akıl küpü sizlere avantaj üstüne avantaj getiriyor. Devreden, duran ve değiştirilebilen akıl küpü tarifelerinde yeni vodafone hattı alanlar, faturasız hattan faturalıya geçiş yapanlar ve hâlihazırda vodafone kullanıcıları şeklindeki farklılıklarla birbirinden güzel fırsatlar sunuyoruz.

Bu ölçüde eğer daha yeni vodafone kullanıcısı olduysanız sizlere akıl küpünün 1 GB internet, tarife dışı 200 dakika tarife içi 2000 dakikalık içeriğiyle S tarifesini sunabiliriz. İnternetin 2 ye tarife dışı konuşmanın ise 750 ye çıkarıldığı tarife içi konuşmanınsa 1000 e düşürüldüğü L tarifesi vardır bir de. Ben 3 GB internet tarife içi ile tarife dışına da 1000 er dakikalık konuşma isterim derseniz de large 3 GB paketini tercih edebilirsiniz.

Bunun dışında turuncu, large 4 GB ve 7 GB paketleri yine yeni vodafone kullanıcısı olanların haklarından olacaktır. Mevcut vodafone kullanıcılarına gelindiğinde mini, midi, maksi ve ekstra tarifeleri kendilerini karşılayacaktır. Faturalıya geçenleriyse S, maksi, large 4 GB, faturalı 2 GB ve 7 GB tarifeleri karşılayacaktır.

Akıl Küpü Paketlerinin Gözde Avantajları!

  • Devreder, değiştirilebilir ve durur özellikleri.
  • Kullanılmayan haklarınızı devredebilmesi, limite geldiğinizde otomatik durması ve tarife değişikliğine sahip olmanızı sağlaması…