Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarifeler Nasıl Yapılır? 2017

Vodafone akıl küpü tarifeler ile avantajlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. En makul fiyatlara en büyük fırsatları sunan Vodafone, yeni nesil kampanyası Akıl küpü tarifeler ile tanışarak devretme özelliği, kendinden durma özelliği ve paket aşım ücreti gibi sorunlar yaşamadan doya doya konuşabilirsiniz. Siz istemediğiniz sürece faturanızı aşmadan, size özel ve tarifelerimizle tanışabilirsiniz.

Kimler Akıl Küpü Tarifelerden Faydalanabilmektedir?

Akıl küpü tarifelerden mevcut Vodafone aboneleri, hattını Vodafone’a taşıyan aboneler ve faturasız hattını faturalıya taşıyanlar akıl küpü tariflerinden istifade edebilmektedir. Bununla birlikte akıl küpü tarifeler birbirlerinden farklı özelliklere sahiptir.

Yeni abone olanlar için ise fırsatlar ikiye katlanmaktadır. Buna göre;

  • Kampanyanın kapsamına giren Akıl Küpü Small tarife, Bittiğinde Duran Akıl Küpü tarife ve Akıl Küpü 7 GB paketlerine özel 10 TL indirim sunulmaktadır.
  • Tarife kapsamındaki abonelere özel 4.5G servisi açılmaktadır. (Telefon uygunsa)
  • Kampanya, 1 yıllık iki dönemden oluşmaktadır.
  • Akıl küpü tarifeler; devretme, durma ve değiştirilme özelliklerine sahiptir.

Mevcut Vodafone Abonelerine Özel Kampanyalar

Öte yandan mevcut Vodafone abonelerine de cazip olanaklar sunulmaktadır. Vodafone aboneleri, mini, midi, maksi ve ekstra paketler mevcuttur. İhtiyacınıza en uygun internet, dakika ve sms içeren paketler, sizlere sunulmaktadır.

Akıl küpü tarifeler, faturasızdan faturalıya gelen kişiler için de farklı tarife seçenekleri sunmaktadır. 12 ay faturalıda kalma sözü verenlere özel avantajlı tarifelerden yararlanabilirsiniz. Akıllı tarifeleri istediğiniz zaman başka bir tarife ile değiştirebilirsiniz. Siz de seçtiğiniz paketin adını yazdıktan sonra 7000’e ücretsiz olarak gönderebilir ve avantajlı fırsatları yakalayabilirsiniz.