Vodafone Yeni Akıl Küpü Tarife ve Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Her zaman telekomünikasyon müşterileri için yüksek avantajlar sunan Vodafone, Akıl Küpü tarifeler sayesinde avantajlı kampanyalardan faydalanma imkanı sunmaktadır.

Her zaman telekomünikasyon müşterileri için yüksek avantajlar sunan Vodafone, Akıl Küpü tarifeler sayesinde avantajlı kampanyalardan faydalanma imkanı sunmaktadır. Firma, yeni dönemdeki Akıl Küpü tarifeler ile tanışanlar için devretme özelliği, kendinden durma özelliği ve paket aşım ücreti gibi sorunlar ile karşılaşmadan doya doya konuşmaya imkan tanımaktadır. Kullanıcılar istemedikleri sürece faturaları aşmadan kendilerine özel tarifelerle tanışabilir. Akıl Küpü tarifelerden; mevcut Vodafone aboneleri,hattını Vodafone’a taşımış olanlar ve faturasız hattını faturalıya taşıyanlar faydalanabilir. Birbirinden farklı olan Akıl Küpü tarifelerinde yeni abone olanlar için fırsatlar ikiye katlanırken;

  • Kampanya kapsamına giren Akıl Küpü Small Tarife, Bittiğinde Duran Akıl Küpü Tarife ve Akıl Küpü 7 GB paketlerine özel 10 TL indirim sunulur.
  • Tarife kapsamında uyumlu telefonu olan abonelerin 4,5G servisi özel olarak açılmaktadır.
  • 1 yıllık iki dönem şeklinde kampanya sunulmaktadır.
  • Akıl Küpü tarifeler sayesinde devretme, durma ve değiştirilme özellikleri sunulmaktadır.

Mevcut olarak Vodafone kullanan aboneler ise cazip olanaklara sahip olmaktadır. Bu kapsamda Vodafone aboneleri;mini, midi,maxi ve ekstra paketler üzerinden kullanım sağlayabilir. İhtiyaç duyulan konuşma, mesajlaşma ve internet paketlerine uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Tarifelerini faturasızdan faturalıya geçiren kişiler için 12 ay faturalıda kalma sözü ile avantajlar sunulmaktadır.Kullanıcılar başka bir tarifeye istedikleri zaman geçme şansınasahiptir. İstediğiniz an paketin adını yazarak 7000’e ücretsiz SMS gönderebilir ve avantajları yakalayabilirsiniz.