Vodafone Şehrinize Özel Kampanya

Vodafone, şehrinize özel kampanyalar sunuyor. Şehrinize özel kampanyalar kapsamında; İzmirliler, Mersinliler ve Hataylılar için faturalı, faturasız kampanyalardan yararlanma imkanı veriliyor. Vodafone yeni abonelerine sunulan kampanyada 6 ay boyunca; abonelerin isteğine göre aylık 2 GB internet kullanım hakkı ya da Vodafone aboneleri ile sınırsız konuşma hakkı tanınıyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Vodafone, kampanya bitiş tarihi ile ilgili bir bilgi paylaşımında bulunmadı. Vodafone tarafından başlatılan kampanya devam ediyor. İzmirliler, Mersinliler ve Hataylılar’dan yeni Vodafone abonesi olanlar, sunulan bedava internet ve sınırsız konuşma hakkından yararlanabilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Kampanyaya katılım İzmir, Mersin ve Hatay illerinde ikamet eden yeni Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki hediye internet ve sınırsız konuşma hakkı, faturalı ve faturasız hat sahiplerine de sunulur.
 • Faturalı Vodafone abonelerine hediye kullanım hakları dışında; 18 TL karşılığında 4 GB internet, 500 DK ve 100 SMS hakkı tanımlanır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyenler için, gerekli paket tanımlama işlemi paketin geçerli olduğu illerdeki Vodafone mağazalarından yapılabilir. Aktivasyon işleminin ardından kullanıcıya SMS ile bilgilendirme gönderilir. Bildirim sonrasında hediye internet ya da sınırsız konuşma hakkından yararlanılabilir.
 • Abonenin paket kapsamında sınırsız dakika ya da internet kullanım hakkını alabilmesi için herhangi bir yükleme işlemi yapmasına gerek yoktur. Paket tanımlamasının yapılmasının ardından hediyeler yüklenir.
 • Paket içeriği 30 gün sonunda yenilenir. 30 gün sonunda paketin yenilenebilmesi ve hediye kullanım haklarının yeniden yüklenebilmesi için, yeterli tutarın bulunması gerekir. Yeterli tutar abonenin hesabında bulunmuyorsa, yeterli bakiye koşulunun sağlanması beklenir. Bakiye koşulu sağlanana kadar, abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirme işlemi gerçekleştirilir.
 • Vodafone aboneleri için, paket yenileme işleminden 3 gün önce bilgilendirme mesajı gönderilir.
 • Abone tarafından tarife değişikliği yapılırsa, tarife kapsamında hatta yüklenen Vodafone aboneleri ile sınırsız dakika kullanım hakkı 30 günlük dönem süresince geçerlidir. Dönem sona erdiğinde kullanım hakları da silinir.
 • Vodafone aboneleri tarafından kampanya süresi içinde; faturalı/faturasız hatta geçiş, numara taşıma, iptal, dondurma ve kapama işlemleri yapılırsa ilgili hediye kullanım hakları da kaybedilir.
 • Vodafone Şehrinize Özel kampanya kapsamında, yüklenen kullanım hakları devretmez ve transfer edilemez.
 • Paket kapsamında tanımlanan kullanım hakları, Vodafone Yanımda uygulamasından sorgulanabilir. Vodafone Yanımda uygulaması dışında, INTERNETSORGU yazılıp 7000’e kısa mesaj gönderilerek de ne kadar kullanım hakkı kaldığı bilgisine ulaşılabilir.
 • Vodafone, BTK’ya yasal kurallar doğrultusunda bildirerek tarife üzerinde değişiklik yapma hakkını da saklı tutar.