Vodafone Red Fi Dizisi Paketi nasıl alınır ?

Birbirleriyle sürekli bir rekabet içerisinde olan gsm şirketleri yeni yeni fırsatlarla karşımıza çıkarlar. Bu fırsatları günümüzün ilgi gören konularına göre şekillendiren Vodafone farklı bir kampanyaya imza atarak Fi dizisini abonelerine sunuyor. Fi dizisinin aynı zamanda sponsoru olan Vodafone, Puhu Tv üzerinden de rahatça dizi ve film izleyebileceğiniz 10 Gb internet paketi sunuyor.

VodafoneRed kullanıcıları sunulan paketten faydalanmak istiyorsanız ve eğer farklı bir operatördeyseniz öncelikle Vodafone’a geçiş yapmalısınız. Vodafoneluysanız veya yeni geçtiyseniz de VodafoneRed kampanyasına üye olmanız yeterli. VodafoneRed dünyasının size sunduğu avantajlardan kolayca faydalanabilirsniz.

Eğer VodafoneRed üyesiyseniz Red5, Red7, Red10, Red15, Red20 ve Red Elit paketlerinden birine sahipsiniz demektir. Sahip değilseniz de bu fırsatı kaçırmayın. Yeni Red paketlerinden birine sahipseniz Fi dizisini izlemek için FI 6, eski Ped paketlerinden birine sahipseniz de FI 1 yazarak 3636 ya kısa mesajla yollamanız yeterli. Fi dizisinin yanında yüzlerce film ve dizi kampanya paketlerinde sizleri bekliyor.

Cep telefonundan dizi veya film izlemek kısa bir süre öncesine kadar intihar girişimi olarak değerlendirilirken artık diz ve filmlere özel Red paketleriyle artık daha kolay. Ayrıca harici olarak internet paketi almak isterseniz Vodafone dünyasının avantajlı fırsatlarını kaçırmayın. Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan salla kazan kampanyasıyla ek paket almak artık çok daha kolay. Vodafı-one Yanımda şifrenizi alarak uygulamaya giriş yapmanız yeterli.