Vodafone Ramazana Özel 1 GB internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

İletişim çağında mobil cihaz kullanımı son yıllarda oldukça artmıştır. Önceleri kontörlü hatlar sebebi ile daha pahalı olan iletişim, günümüzde son derece makul fiyatlardadır. Bunun yanı sıra operatörlerin abonelerine sunmuş olduğu kampanyalar, bedava internet ve özel hediyeler de özellikle belirli günlerde dev kampanyalara dönüşmektedir. Ülkemizdeki dev operatörlerden birisi olan Vodafone yıllardır süre gelen tecrübesi ve abone odaklı hizmet prensibi ile konuşma, mesajlaşma ve internet kullanımı konusunda adeta abonelerine sürprizler sunmaktadır. Hem faturalı hem de faturasız abonelere özel kampanyalar ile özel günlerde özgürce aramak, mesaj atmak ve sosyal medya kullanmak için cüzi miktarlar karşılığında dev fırsatları hatlara tanımlamaktadır. Özellikle Ramazan ayında ve bayramda bu kampanyalar abonelerin yüzünü güldürmektedir.

Ramazan’da Doyasıya Konuşun

Özellikle akşam saatlerinde uygulanan faturasız hatlara özel avantajlı fırsatlar sahuru beklerken de sevdiklerinizle daima iletişim haline olmayı, iş telefonlarınızı ve maillerinizi özgürce takip etmeyi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyatlı ek paketleri de hattınıza tamamladığınızda bekleme süresi olmadan konuşmaya devam edebilirsiniz. Avantajlı paketleri takip ederek Ramazan boyunca özgürce internete girebilirsiniz. Özellikle sosyal medya kullanımı mobilde hat safhadadır.

Sosyal Medya Kullanımında Özgürlük

Facebook, Twitter, İnstagram ve diğer platformlar başta olmak üzere mail ve anlık mesajlaşma uygulamaları da mobil cihazlarda sıklıkla kullanılan aplikasyonlardandır. Ramazan boyunca bedava internet fırsatlarının yanı sıra yalnızca 3 TL’ye 1 GB interneti hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Türkiye’nin en eski operatörlerinden biri olarak her zamanki gibi ramazana özel kampanyalarındanbirisinibaşlattı. Bu kampanya sayesinde internet paketini bitiren ve bedava internet paketlerini bile bitiren kullanıcılar rahat bir nefes aldı. Vodafone Ramazana Özel 1 GB İnternet 3 TL kampanyası sayesinde birçok kullanıcı rahat bir şekilde tekrar internetsahibi oldu. Faturasız hat sahiplerinin kullanabildiği kampanya sayesinde 1 GB internete sadece 3 TL ödeniyor.

VodafoneRamazana Özel 1 GB İnternet 3 TL KampanyasıKoşulları Nelerdir?

Faturasız Vodafone hat sahiplerinin kullanabileceği Vodafone Ramazana Özle 1 GB İnternet 3 TL kampanyası kapsamında alınan internet belirlenen sürede kullanılabilir. Bu internet paketi için belirlenen kullanım saatleri sahur saatlerine denk gelen 18.00-06.00 saatleri arasındadır. Bu paketin yanında ek internet paketlerini de alarak internetsiz kalmazsınız. Bu paket sayesinde Ramazan ayında sahura kadar uyanık kalan gençler internetsiz de kalmayacaklar.

Vodafone Ramazan Özel 1 GB İnternet 3 TL Paketi Nasıl Uygulanır?

Paketi kullanabilmeniz için;

  • Cihazınızın Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın ve Bana Ne Var? Kategorisinden 1GB paketini bulun.
  • Ramazana Özel İnternet Paketini almak için paketi al butonuna tıklayın.
  • Hattınıza gelecek onay mesajı sonrasında 1 GB internetiniz saat 18.00-06.00 arası kullanılabilecektir.
  • Paket kapsamındaki internet, bedava internet olmayıp ücreti 3 TL’dir.
  • Ayrıca bana ne var kategorisinde alım yapmadıysanız telefonunuzu sallayarak hediyeler kazanabilirsiniz.