Vodafone Özel Red’li 15 Tarife ve Özellikleri

vodafone ozel redli 15 tarifesi fiyati

Vodafone faturalı tarifeye geçin, Vodafone ayrıcalıklı dünyasından yararlanmaya başlayın! Ekonomik, uyumlu, dijital ve konuşturan gibi farklı özelliklerdeki faturalı tarifeler ile ihtiyacınıza göre bir paket bulabilirsiniz. Hem de uygun fiyatlarla! Seçtiğiniz faturalı tarifeyi memnun kalmamanız halinde iptal edebilir, yeni bir tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Hem de faturalı tarifeler için dijitalden başvuru yapmanız halinde, ilk 3 ay boyunca 6GB internet hediye!

Vodafone Özel Red’li 15 Tarife

Vodafone Red’li 15 tarifesinde taahhüt yok! Her ay 15 GB ile birlikte, 1000 DK ve 250 SMS sahibi  olursunuz. Tarife sayesinde Vodafone sabit hat ile sınırsız konuşma hakkına sahip olacaksınız. Tarife kısa süre için geçerli olduğundan, başvuru yapmak için elinizi çabuk tutmakta fayda var. Bu tarifenin sahipleri, 100’den fazla ükede tıpkı kendi ülkelerinde gibi konuşabilecekler.

Vodafone faturalı tarifeler ve özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Özel Red’li 15 Tarife Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone Red’li 15 tarifesinde başvuru yapmak için tarife altında yer alan seç butonuna tıkladığınız zaman, sizden iki farklı seçenekten bir tanesini seçmeniz istenecek. Eğer Vodafone müşterisi değilseniz, mevcut hattınızı Vodafone’a taşıyabilir ya da yeni bir hat satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için numarayı formda yer alan kutunun için başında sıfır olmadan girin ve onay kodu gönder butonuna basın. Telefonunuza gelen onay kodunu ekrana girdikten sonra sizden istenilen kişisel bilgileri eksiksiz olarak girin.

Vodafone Özel Red’li 15 Tarife Başvurusunda İstenilen Kişisel Bilgiler Nelerdir?

Vodafone Red’li 15 tarifesinde başvurusunda istenilen kişisel bilgiler arasında:

  • Doğum yeri,
  • Ad soyad,
  • TC kimlik no,
  • Doğum tarihi,
  • Adres bilgileri,
  • İletişim bilgileri yer alır.

Bu bilgiler iletişim sözleşmesinin tamamlanması adına gereklidir. Kişisel sözleşme aracılığı ile ya da doğrudan doğruya bilgilerini kuruma iletebilirler. Dilerseniz bilgilerinizi girmeden önce, aşağıda linkte yer alan kişisel hakların korunması kanunu ile ilgili olan gizlilik politikasını okuyabilirsiniz.

Vodafone’lulara Özel Red’li 15 Tarife Başvurusunda Yeni Hat Satın Alma

Vodafone Red’li 15 tarifesinde başvurusunda yeni hat satın alma işleminde numarayı iki farklı şekilde seçebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi numarayı son 4 hanesine göre seçmek, ikincisi ise rastgele bir numara seçmektir. 4 haneli numara seçmek isterseniz, bunu formda yer alan kutucuğa girin ve ara tuşuna basın. Karşınıza girdiğiniz numaraya göre, ön numaraları farklı başlayan çeşitli numaralar getirilecektir. Bu numaralar arasında dilediğinizi seçerek devam et butonuna basın.  Ardından mevcut kullandığınız numarayı başında sıfır olmayacak şekilde yazın ve telefonunuza onay kodu gelmesi için bekleyin. Gelen kodu ekrana girerek işleminizi tamamlayın.

Ayrıca Vodafone ev internet paketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Uyumlu Genç Tarifesi ile İnterneti Doya Doya Kullanın

Vodafone uyumlu genç tarifesi özellikle interneti kullanmayı seven gençler için özel olarak hazırlanmıştır. Bu tarife 29 yaş alında olan gençler için özeldir. Toplamda ayda 9 GB internetin sahibi olursunuz ve 9 GB içinden 2 GB’ı uygulamalar için özel olarak ayrılmıştır. İnternet paketine ek olarak ayda 750 DK konuşma kazanırsınız. Hem de sınırsız Whatsapp’ınız olur! Yani sevdiklerinizle doyasıya konuşursunuz. Bir de unutmadan, 250 SMS’isiniz de var. Bu faturalı tarife içine Whatspp ile yapılan görüntülü ve sesli görüşmeler dahil edilmeyecektir. Kampanyada akıllı devretme özelliği bulunduğundan, kullanmadığınız SMS, konuşma ve internetlerin tümü bir sonraki aya devreder. Yani kullanım hakkınızdan kayıp yaşamazsınız. Tarifeye geçmeniz halinde ilk 12 ay boyunca 5 GB değerinde hediye internet sahibi olursunuz. Dilediğiniz gibi internette sörf yaparsınız!