Vodafone’a Numarasını Taşıyanlara Güncel Kampanyalar

vodafone numara nasil tasinir

2020 yılında Vodafone’a numara taşımak isteyenlerin yararlanabilecekleri birçok güncel kampanyalar ve indirimler bulunmaktadır. Vodafone’a numarasını taşıyan kişilere sim kartları ücretsiz verilmektedir. Ayrıca verecekleri teslimat adresine sim kart ücretsiz olarak transfer edilmektedir. Ayrıca numara taşıma işlemi için talep edilen evraklar için de herhangi bir yere gitmeye gerek yoktur. Vodafone bunun için kişinin adresine bir kurye göndermektedir. Her ay hediye GB ve birçok markadan indirimli alışveriş fırsatı da sunulmaktadır.

Vodafone’a Numara Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone’a numara taşımak ücretsiz bir işlemdir. Web sitesi üzerinden yapılabileceği gibi Vodafone mağazaları aracılığı ile de yapılabilmektedir. Öncelikle numara taşınma talebinin iletilmesi ve bir tarifenin seçilmesi gereklidir. Aylık kullanım bilgilerine göre Vodafone mağazasındaki yetkililer tarife önerisi yapabilmektedirler. Ayrıca web sitesinde Vodafone Numara Taşıma ve Yeni Hat menüsüne girildiğinde de seçilebilecek olan kampanyalı tarifeler görüntülenebilmektedir. Uygun bir tarife seçtikten sonra numara taşıma başvuru formu doldurulmalıdır. Başvuru formunda hat sahibinden kişisel bilgiler talep edilmektedir. Ardından hattın teslim edileceği adres ile ilgili teslimat bilgilerinin girilmesi gereklidir. Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra bekleme süreci başlamaktadır.

Vodafone faturasız tarifeler ve özellikleri nelerdir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma İşlemi Hangi Saat Aralığında Yapılabilmektedir?

Vodafone numara taşıma saatleri; numara taşıma işlemi yaparken doldurulacak olan formda verilmektedir. Formda bu saat aralıklarından uygun olan bir tanesinin seçilmesi gereklidir. Ardından işlem o saat aralığında gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminin gerçekleşeceği gün ve saat bilgisi SMS aracılığı ile bildirilmektedir. Saat aralıkları aşağıda verilmiştir:

  • 04:00 ile 09:59 arasında numara taşınabilmektedir.
  • 10:00 ile 15:59 saatleri arasında numara taşıma işlemi yapılabilmektedir.
  • Numara taşıma işlemi 16:00 ile 22:00 arasında yapılabilmektedir.

Vodafone Numara Taşıma Talebi Nasıl Sorgulanır?

Vodafone numara taşıma işlem takibini yapmak isteyenler bunun için Vodafone ile iletişime geçmelidir. Vodafone’un müşteri hizmetleri numarası olan 0542 542 00 00’ı arayarak veya https://www.vodafone.com.tr adresine giriş yaparak Vodafone’a numara taşıma işlemi takip edilebilmektedir. Web sitesinde başvurum ne durumda butonu bulunmaktadır ve bu butona tıkladıktan sonra açılan sayfadan telefon numarası ile sorgulama yapılabilmektedir. Ayrıca herhangi bir Vodafone mağazasına giderek numara taşıma süreci ile ilgili bilgi alabilmek de mümkün olmaktadır.

Vodafone Numara Taşıma İşlemleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Vodafone’a numara taşımanın süresi; taşıma işleminin gerçekleşeceği iki operatör arasındaki işlemlerin gerçekleşme süresine, Vodafone’daki yoğunluğa ve tatil dönemi olup olmamasına göre değişiklik gösterebilmektedir. İşlem sırasında gecikmeler yaşanabileceği gibi, hattın kullanıma açılmasının ardından gerekli bildirim SMS yolu ile yapılmaktadır.

Vodafone en fazla internet veren paketleri de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone’a numara taşıyacaklar için avantajlar aşağıdaki gibidir:

  • Vodafone’a numara taşımak için online başvuru yapanlara ilk 3 için geçerli olan %15 indirim verilmektedir. Ancak bu indirim için uyumlu olarak tanımlanmış tarifelerden birini seçmek gereklidir.
  • Online olarak numara taşıma işlemi yapanlara ilk 3 ay için toplamda 30 GB internet verilmektedir. Hatta tanımlanan bu işlem, numara taşıma gerçekleştikten sonra direkt gerçekleşmektedir.
  • İzmir, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Denizli, Konya, Şanlıurfa, Sivas, Trabzon, Kocaeli, Hatay, Manisa ve Diyarbakır illerinden numara taşıma talebini iletecek olan kişilere 12 ay süresince her ay 2 GB internet hediye edilmektedir.
  • Vodafone Freezone tarifelerinden birine numarasını taşıyanlara ilk ay 10 GB internet verilmektedir.
  • Vodafone Redli olanlara spor, seyahat ve sosyal kategorilerinde anlaşmalı markalarda indirimler ve hediyeler verilmektedir.
  • Vodafone TV’yi ücretsiz olarak kullanabilmeleri mümkün olmaktadır.