Vodafone Hediye İnternet Paketleri

vodafone hediye internet nasil yapilir

Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde faturalı veya faturasız tüm Vodafone kullanıcıları için avantajlı hediye internet fırsatları sağlanmaktadır. Vodafone kullanıcılarının en hızlı ve kolay bir şekilde hediye internet fırsatından yararlanmaları için Vodafone Yanımda uygulaması en iyi alternatiflerden biridir. Haftalık olarak internetten bedava dakikaya kadar çok sayıda hediye dağıtan Vodafone Yanımda, faturalı ve faturasız hatlar tarafından kullanılabilir. Akıllı telefonunuza indireceğiniz mobil uygulamaya telefon numaranız ve şifreniz ile kaydolarak anında avantajlı fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Yanımda uygulaması ile Hediye Çarkı ve Hoş Geldin hediyesi ile uygulamayı inderen kişiler için 1 hafta geçerli olmak üzere 5 GB internet paketi anında hediye. Vodafone hediye internet kampanyaları kapsamında Vodafone yanımda uygulamasına App Store veya Google Play’dan anında ulaşabilirsiniz.

Vodafone ek paket nasıl alınır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kazanma yöntemleri arasında en hızlı ve kolay yöntemler Vodafone mobil uygulaması olan Vodafone Yanımda ile sunulmaktadır. İster faturalı isterseniz de faturasız hat sahibi olun fark etmeksizin uygulamayı indirdiğiniz anda 1 hafta geçerli olmak üzere ek internet paketi hediye edilmektedir. Güncel Vodafone Yanımda hediyeleri:

  • Vodafone Yanımda Hoş Geldin 1 GB İnternet Hediye Kampanyası
  • Vodafone Hediye Çarkı Kişiye Özel Hediye Kampanyası
  • Vodafone Arkadaşını Davet Et 2 GB İnternet Kazan Kampanyası
  • Vodafone Fırsatlar Dünyası Kampanyası vb.

Daha birçok farklı hediye fırsatından yararlanmak için uygulamayı hemen indirebilir ve anında 1 hafta geçerli olmak üzere 1 GB hoş geldin hediyesinin yanı sıra haftanın hemen hemen her günü sunulan avantajlı hediye internet, SMS ve konuşma paketlerinden birini yakalama fırsatı elde edebilirsiniz.

Vodafone 4.5 G SIM’e Özel 5 GB Hediye İnternet

Vodafone bedava internet kampanyaları arasında en bilineni ve 4.5 G kullanıcıları için özel olarak 5 GB hediye internet paketinden yararlanmak için tek seferlik geçerli olmak üzere 30 gün boyunca 5 GB internet hediye internet paketinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone 4.5 G kullanıcıları için özel kampanyalar arasında:

  • Hediye Whatsapp Paketi Kampanyası
  • 5 G’ye Özel Tarifeye Ek 1 GB İnternet Kampanyası
  • 5 G Kullandıkça Kazan Kampanyası vb.

Daha birçok farklı kampanya ve bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Kampanyalardan yararlanmak isteyenlerin 4.5 G hizmetine ilk defa geçmeleri ve uyumlu sim kartları üzerinden avantajlı internet paketlerinden yararlanmaları mümkündür. Vodafone hediye internet paketlerinin detaylarını öğrenmek için Vodafone kurumsal web sayfasını veya Vodafone Yanımda uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone numara taşıma kampanyalarına da bakabilirsiniz.

Vodafone E – Fatura Hediye İnternet Kampanyası

Bedava internet Vodafone kullanıcıları için birçok farklı fırsatla sunulmaktadır. Özellikle Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden her hafta hediyeler dağıtan Vodafone ayrıca E – Fatura sistemine geçen faturalı hat müşterilerine öze 1 GB internet hediyesi vermektedir. Tüm Vodafone faturalı hat sahiplerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında E – Fatura geçme sözüne 15 gün geçerli olmak üzere 1 GB internet hediyesi sunulmaktadır. Vodofone bedava internet kampanyasından yararlanmak için.

  • EFATURA boşluk,
  • E – posta adresi yazarak,
  • 7000’e kısa mesaj gönderilir.

Vodafone dünyasının avantajlı kampanyalarından yararlanmak için güncel olarak Vodafone tarife ve kampanya sayfalarını takip etmeniz tavsiye edilmektedir. Mobil uygulamalar üzerinden GSM şirketlerinin müşteri çekmek adına sundukları birçok avantajlı kampanyalar sayesinde Vodafone’nun tüm bedava internet kampanyalarından avantajlı bir şekilde yararlanmanız mümkündür.

Vodafone güncel kampanyalarına katılmadan önce Vodafone hediye internet paketlerinin güncelliğini kontrol ediniz. Kısa süreli hediye internet paketlerinden en iyi şekilde yararlanmak için Vodafone güncel kampanyalarını takip edebilirsiniz.