Vodafone Genç Paketleri ve Özellikleri

vodafone genc paketleri fiyatlari

Vodafone hatta sahip gençlerin kullanabilecekleri paketlerin özellikleri, her yıl yenilenmekle birlikte indirimli internet kullanımlarını içermektedir. Kullanılacak internet paketleri tercih edilirken hattın faturalı ya da faturasız olma durumu değişkenlik oluşturmaktadır.

Vodafone genç paketleri, Freezone hizmetleri içerisinde yer almaktadır. “Saçma Güzel” tarifeler başlığında faturalı hatalara yönelik sunulan fırsatlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Saçma Güzel Online S Kampanyası, 39 TL karşılığında toplam 12 GB internet kullanım hakkı sunmaktadır.
  • Saçma Güzel Online M Kampanyası, 45 TL karşılığında, 14 GB kullanımına ek 2 GB internet hakkı tanımlamaktadır.
  • Saçma Güzel Online L Kampanyası, 59 TL fatura tutarı karşılığında 20 GB internet paketine ilave olarak 2 GB özel kullanım fırsatı sunmaktadır.

Vodafone Saçma Güzel tarifleri içerisinde 35 TL, 39 TL ve 49 TL karşılıklarında 8 GB internet hakkından 16 GB internet hakkına kadar olanaklar sunan farklı seçenekler de bulunmaktadır.

Ayrıca Vodafone uygun fiyatlı tarifelere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone internet kullanımlarında bedava haklar, öncelikle Vodafone yanımda uygulamasının haftalık olarak sunduğu Bana Ne Var çarkı tarafından kazanılmaktadır. Her hafta farklı hediye seçenekleri sunan bu hizmet, haftalık olarak yenilenmektedir.

Vodafone tarifesi üzerinden bedava internet kazanmanın yollarından birisi de, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmaya başlamak ya da arkadaşlarını bu uygulamayı kullanmasına davet etmektir. Bu sayede ortala 5GB internet hediyesi kazanılabilmektedir.

Arkadaşlarının Vodafone Yanımda uygulamasına davet edilmesi, müşterilerin kendi Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde bulunan davet et butonunun kullanılması ile mümkün olmaktadır. Bu şekilde uygulamanın indirilmesi ile davet eden müşterinin ek paketleri içerisine hediye internet hakkı otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone genç paketleri kullanmakta olan müşterilerin, faturalı hatta geçmeleri halinde de yararlanabilecekleri internet kampanyaları bulunmaktadır. Faturalı hat taahhüdünün yapılması akabinde bir yıl boyunca düzenli olarak yüklenecek 2 GB internet hakkı tarife üzerine tanımlanmaktadır.

Vodafone Genç Faturasız Hatlara Yönelik Tarifeler Nelerdir?

Vodafone genç paketlerinde faturasız hat tarifeleri, sınırsız Whatsapp kullanımı imkanı içermektedir. Bu tarifeler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Saçma Güzel 4+ paketi 22 TL ücret karşılığında 4 GB internet seçeneği ve 750 dakika konuşma içeriği sunmaktadır.
  • Saçma Güzel 10 tarifesinde ise 35 TL karşılığında 10 GB internet ve 750 dakika konuşma kampanyası bulunmaktadır.
  • Saçma Güzel 14 paketi ile müşterilere 14 GB internet ve 750 dakika konuşma kampanyası sunulmaktadır.

Vodafone Gamer Paketleri

Oyun oynama tercihine yönelik hazırlanan Gamer paketleri, internet ve konuşma kampanyalarına ek olarak belirli oyunların oynanmasına yönelik içerikler sunmaktadır. Gamer paketleri içeriğinde hediye çekilişleri ve puan toplama olanakları da bulunmaktadır.

Vodafone Gamer paketi; Youtube, PUBG, Discord platformları aracılığıyla sınırsız oyun oynama kampanyasını müşterilerine sunmaktadır. Oynanan oyunlar ile birlikte Vodafone müşterileri, her ay düzenli olarak hediye oyun parası kazanabilmekte ve bu paraları yeni oyunlarda kullanabilmektedirler.

Oyun oynama tercihinde bulunan Vodafone müşterileri, aylık 12 TL ve 20 TL tutarındaki paketlerden birisini seçerek kendi paket içeriğini oluşturabilmektedir. Bu sayede Vodafone turnuvalarına katılma şansını da elde edebilmektedirler.

Vodafone öğrenci paketlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Genç Paketlerinde Marka Avantajları

Vodafone genç paketi kullananlara yönelik sunulan marka kampanyaları, Trendyol ve Yemek Sepeti uygulamalarında geçerli olmaktadır. Bu kampanyalar kapsamında Yemek Sepeti kapsamında toplamda %50’ye varan menü seçenekleri bulunmaktadır.

Vodafone genç paketleri, Trendyol sitesi üzerindeki ürünlerde de avantajlı olmaktadır. Bu avantajlar şöyle sıralanabilir:

  • Kargo bedava kampanyaları dahilinde sunulan ürünlerin satın alınması halinde kargo ücreti ödenmemektedir.
  • JBL kulaklıklarda toplamda %50 oranına varan indirimlerden yararlanılabilmektedir.