Vodafone Freezone’lu Nasıl Olabilirim?

Vodafone FreeZone, kampanyaya, tarifeye ve pakete bağlı olmayan 25 yaş ve altı olan abonelere özel olarak sunulan bir gençlik paketidir. Peki Vodafone’un fırsatlarla dolu bu kampanyalarından yararlanmak için ne yapmak gerekiyor? Tabii ki Vodafone Freezone’lu olabilmek için birkaç küçük koşulun yerine getirilmesi şart.

Vodafone Freezone’lu Nasıl Olabilirim?

Vodafone Freezone gençlik kulübünün amacı avantajlı ve kaçırılmayacak tarifeler ve fırsatlarla hem abonelerini eğlendirmek hem de onlar için özel kampanyalar yaparak kazançlı çıkmalarını sağlamaktır. Vodafone Freezone dünyasına siz de katılmak istiyorsanız ancak bir Vodafone kullanıcısı değilseniz yapmanız gereken ilk şey en yakınınızdaki Vodafone bayisine giderek bir Vodafone hattı almak. Ancak Vodafone Freezone kulübüne katılmanın da bazı kuralları yok değil. Öncelikle 25 yaşın altında olmalısınız çünkü 26 yaş üstüne freezone kampanyası maalesef bulunmuyor.

Vodafone Freezone’lu olmak için internet üzerinden form doldurabilir, FREEZONE yazıp 1525’e ücretsiz mesaj atabilir ya da en yakın Vodafone bayisine giderek çok kısa sürede Vodafone Freezone dünyasına katılabilirsiniz. Ancak daha önceden Vodafone kullanıcı tanımlama yapmamış olmanız gerekiyor.

Vodafone Freezone’dan çıkmak için yapmanız gereken şey FREEZONECIKIS yazıp 1525’e mesaj göndermek.

Vodafone Freezone dünyasında yer alıp almadığınız öğrenmek için ise FREEZONESORGU yazıp 1525’e mesaj atmanız yeterlidir.

Vodafone Freezone Tarifeler

Vodafone Freezone’da ister faturalı ister faturasız hat sahibi olun kampanyalardan ve fırsatlardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Hem faturalı hem de faturasız aboneler için yapılan “kafama göre” tarifeleri ile siz de doyasıya konuşup, internet paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone Freezone kafama göre tarifesi faturalı hat kampanyası için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone kafama göre tarifesi faturasız hat kampanyası için TIKLAYINIZ!

Bu tarifelere ek olarak “Gamer Paketleri”, “İnstagram Paketi”, “Cebinize Uyan Kartlar” “İnternetinden Yemeyen Paketler”, “Doldur Paketleri” ve “Müzik Paketi” fırsatlarından da faydalanabilirsiniz. Haftalık ve aylık olarak satın alabileceğiniz ek paketler hem faturalı hem de faturasız aboneler için özel olarak sunulmuştur.

Vodafone Freezone Gamer Paketleri için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone Doldur Paketleri için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone İnternetinden Yemeyen Paketler için TIKLAYINIZ!

Vodafone Freezone Cebizine Uyan Kartlar için TIKLAYINIZ!

Bu tarifeler ve ek paketler dışında faydalanabileceğiniz Spotify Kampanyası, Kulüp Kampanyası, Evde İnternet Kampanyası gibi daha pek çok kampanya ile Vodafone, Freezone’lulara ayrıcalık tanımaya devam ediyor. Öte yandan Freezone kulübüne katıldığınızda Yemeksepeti.com’da %50’ye varan indirim ile doya doya yeme fırsatı yakalayabilecek ve Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalarda 1 bilet alana 1 bilet bedava kampanyası ile film izlemenin keyfini çıkarabileceksiniz.