Vodafone FreeZone Faturalı Esnek Tarifeler Nasıl Yapılır?

VodafoneFreezone ile faturalı hatlar için sağlamış olduğumuz çeşitli kampanya ve tarifelerden yararlanabilir ve bu imkânlardan faydalanabilirsiniz. Faturalılar için hazırlamış olduğumuz esnek tarifelerde interneti hemen bitirebilen ve bu durumdan rahatsız olan müşterilerimiz için çeşitli avantajlar sağlanmaktadır. Çeşitli olarak sunduğumuz bu tarifelere şimdi freezone’a geç butonundan ulaşabilir ya da dilediğiniz Vodafone mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz.

Faturalılara Özel Sağlanan Esnek Tarife Çeşitleri

  • Faturalı Esnek Mini
  • Faturalı Esnek Midi
  • Faturalı Esnek Aile Maksi
  • Faturalı Esnek Maksi
  • Faturalı Esnek Ekstra

Bu tarifeler için özel olarak sağlanan salla doldur paketleri sayesinde internetiniz kesintisiz olarak devam etmektedir. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek, telefonu sallayarak ve tarifenizdeki interneti kolay şekilde yenileyebilirsiniz.

Doldur Paketlerine Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu paketler için isterseniz Vodafone yanımda uygulamasından telefonu sallayarak, isterseniz de DOLDUR yazıp, tarife miktarına göre belirlenen GB rakamını yazarak 7000’e SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz. Sağlamakta olduğumu doldur paketleri yalnızca 1 hafta süresi için geçerlidir.

1 haftanın sonunda istenildiği takdirde yeniden alınabilmektedir. Bu paketleri almış olan müşterilerimizin 3G ve 4G servisleri otomatik olarak açılmakta ve paketin kullanıldığı süre boyunca 3G ve 4G servisleri sürekli olarak açık kalmaktadır.

Bu paketler yalnızca yurtiçinde geçerlidir. Paketin süresi dolduktan sonra kalmış olan kullanım kotası iptal olmaktadır. Ayrıca bu paketleri kullanabilmek için telefonlardaki internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.