Vodafone FreeZone Esnek Tarifeleri ve Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Ülkemizde hizmet sunan Vodafone uzun yıllardır dünya üzerinde iletişim konusunda hizmetler sunmaktadır. Dünyanın 24 ülkesinde hizmet sunan Vodafone oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile 22 milyondan fazla abonesi olan bir operatör firmadır.

Ülkemizde hizmet sunan Vodafone uzun yıllardır dünya üzerinde iletişim konusunda hizmetler sunmaktadır. Dünyanın 24 ülkesinde hizmet sunan Vodafone oldukça başarılı bir şekilde sunduğu hizmetleri ile 22 milyondan fazla abonesi olan bir operatör firmadır. Bu durum sunduğu kaliteli iletişim olanakları yanında uygun tarifeleri nedeni ile de olmaktadır.

Özellikle birçok yaş grubuna ve mesleğe özel olarak tarifeler sunmaktadır. Bunlardan birisi de gençler için sunduğu tariflerdir. Özellikle 26 yaşın altında bulunan gençler için oluşturulan FreeZone tarifeleri gençler için oldukça avantajlıdır. Bolca dakika ve GB verilen bu tarifeler ayrıca birçok avantajda sunmaktadır. Bu tarifelere geçmek için özellikle yeni abone olmak gerekmektedir. Farklı bir gsmoperatöründen Vodafone hatlarına geçenler bu tarifelere geçebilir. Ayrıca bu tarifeler faturasız hatlar için uygulanan tarifeler olmaktadır.

Birçok avantaj ve özellik sunan bu tarifeler özellikle gençlerin ilgisini çekecek şekilde düzenlenmiştir.

  • Özellikle sosyal medya kullanımını fazla yapan kişiler için çok güzel avantajlar sunmaktadır.
  • Sosyal medyadan video izleyen ve paylaşan kişiler için çok avantajlıdır.
  • Yapılan esnek kampanyalardan birisinin seçilmesi durumunda 2 katı internet kazanılması mümkündür.
  • Bunun yanında akşam 9 ile sabah 9 arasında hediye interneti kullanmak mümkündür.

Gençler özellikle bu tarifeler ile çok tercih ettikleri internet kullanımını bolca yapabilmektedir. Oldukça avantajlı tarifeler olması yanında birçok kampanya ile hediye internet kullanımı da bu tarifler ile gençlere sunulmaktadır.