Vodafone FreeZone Esnek Tarifeleri Nasıl Yapılır? 2017

Vodafone, dünyanın en büyük gsm operatörlerinden birisidir. İngiltere’de 1984 yılında kurulmuş olan Vodafone sürekli genişleyerek ve gelişerek faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya üzerinde 24 ülkede faaliyet gösteren Vodafone bu özelliği ile en geniş çekim alanlarından birisine sahip operatör olarak sayılmaktadır.

Dünya üzerindeki ilk kısa mesajı yani sms’iVodafone kullanıcılarına sunmuştur. Türkiye’de on yıldan fazla süredir faaliyet gösteren Vodafone markasının yaklaşık olarak 22milyon abonesi bulunmaktadır. Vodafone markası olarak sadece gsm operatörü değildir.

Sabit internet, adsl ve fiber internet hizmetleri de sunmaktadır. Vodafone farklı kullanıcı türlerine farklı kampanyalar sunmaktadır.

VodafoneFreezone ve Kampanyaları

VodafoneFreezone genç abonelerine özel bir abone birimidir. VodafoneFreezone, yirmi altı yaş altına özel olarak kampanya ve tarifeler sunmak üzere kurulmuş olduğu bir gençlik kulübüdür. Bu kampanyalardan bir tanesi de Yeni Freezonelu Faturasız tarifesidir.

Bu kampanya diğer gsm operatörlerinden Vodafone’na geçen abonelere özel olarak sunulmaktadır. Yani yeni abonelere özel bir kampanyadır. Bunun yanında cepten bol bol sosyal medya kullanan gençler için düzenlenmiş bir kampanyadır. Sadece sosyal medya değil video izleyip paylaşanlar ve internet kullananlar için ideal bir kampanyadır.

Esnek kampanyalardan birisini seçtiğinizde akşamdan sabaha internet kampanyası ile 2 katı internet otomatik olarak 2 hattınıza yüklenmektedir. Hediye interneti akşam 9’dan sabah 9’a kadar kullanabilirsiniz. Gençler bu kampanya ile doya doya kullanabilecekleri internet imkânına kavuşmuş olacaklardır.