Vodafone Faturasız Tarifeler

vodafone faturasiz tarifeler avantajlari

Vodafone geçiş kampanyaları faturasız ve faturalı hatlar için birbirinden farklı avantajlarla sunulmaktadır. Vodafone’a yeni katılacak müşterilerin yanı sıra tüm Vodafone mevcut kullanıcıları için de faturasız hatlarda çok sayıda avantajlı tarife fırsatı sunulmaktadır. 30 gün bekleme şartı olmadan istediğiniz zaman Vodafone faturasız tariflerinden birini satın alarak, Vodafone’nun avantajlı dünyasına dahil olabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen GSM firmalarından biri olan Vodafone, avantajlı tarifler ve yenilenen paketleri ile tüm müşterileri için cazip fırsatlar sunmaktadır. Vodafone faturasız tarife kampanyaları kapsamında hem yeni müşteriler hem de mevcut Vodafone kullanıcıları avantajlı tariflerinden rahatlıkla yararlanabilmektedir.

Vodafone Yeni Kullanıcılara Özel Faturasız Tarifeler

Vodafone faturasız paketler kapsamında ilk defa Vodafone müşterisi olacak kullanıcılar için avantajlı dö farklı kampanya sunulmaktadır. Güncel kampanyalar arasında yer alan yenilenen 7 GB ve 1500 dakika faturasız hat kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yeni Vodafone’lulara özel kampanyalar arasında:

 • 27 TL’ye yenilenen 7 GB, 750 DK ve 250 SMS kampanyası
 • 22 TL’ye yenilenen 500 MB, 1500 DK ve 250 SMS kampanyası
 • 27 TL’ye 4 GB, 750 DK ve 250 SMS kampanyası
 • 35 TL’ye 8 GB, 750 DK ve 250 SMS kampanyası

Yer almaktadır. Bu kampanyaların dışında daha birçok farklı avantajlı tarife seçeneği Vodafone tarafından tüm yeni müşteriler için sağlanmaktadır.

Vodafone faturasız ek internet paketlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tüm Vodafone’lular İçin Faturasız Tarife Kampanyaları

Vodafone faturasız internet paketleri ve her yöne dakika fırsatları ile Vodafone kullanıcıları için özel tarifeler uygulanmaktadır. Üç farklı kampanya ile hizmet veren Vodafone, tüm Vodafone’lulara özel kampanyaları arasında:

 • 25 TL 2 GB İnternet, 750 DK ve 250 SMS
 • 30 TL’ye 4 GB İnternet, 750 DK ve 250 SMS
 • 35 TL’ye 6 GB İnternet, 750 DK ve 250 SMS

Kampanyaları yer almaktadır. 30 gün beklemek zorunda kalmadan istediğiniz zaman tariflerinizi yeniden satın alarak avantajlı tarife ve paketlerden yararlanabilirsiniz. Size özel avantajlardan yararlanmak için Vodafone şubelerinden kampanya detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Yenilenen 7 GB Faturasız Kampanya Özellikleri

Vodafone faturasız 3’lü paketler kapsamında; internet, her yöne konuşma ve SMS tarifleri yer almaktadır. Yeni Vodafone’lular için Yenilenen 7 GB internet paketi, 750 dakika her yöne konuşma ve 250 SMS her yöne SMS avantajları ile sunulmaktadır. Vodafone faturasız tarife kampanyasından yararlanmak için:

 • YENILENEN7GB yazım 7000’e SMS gönderilir.
 • 27 TL karşılığında 30 gün geçerli tüm fırsatlar kullanılır.

Aynı paketi yenilemek isteyenler YENILE yazıp 7000’e SMS göndererek tarifesini anında kullanmaya başlayabilir.

Vodafone mobil ödeme açma nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Vodafone’lulara Özel 4 GB Faturasız Tarife Avantajları

Vodafone komple paketler kapsamında tüm Vodafone kullanıcılarına öze 30 TL’ye 4 GB internet paketi ve bolca dakika ve SMS kampanyası uygulanmaktadır. Vodafone’lulara özel kampanyada:

 • 4 GB İnternet,
 • Her yöne 750 dakika,
 • Her yöne 250 SMS.

Uygulanmaktadır. 30 TL’ye bu cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vodafone 22 TL Faturasız Tarife Kampanyası

Vodafone uygun faturasız tarifeler arasında aylık 22 TL’ye SMS, internet ve konuşma fırsatlarından avantajlı bir şekilde yararlanmanız mümkündür. Vodafone faturasız hatlar arasında en çok tercih edilen paketlerden biri olan Yenilenen 1500, ekonomik ve oldukça avantajlıdır. Yeni Vodafone’lulara özel sunulan bu kampanya kapsamında:

 • 1500 DK
 • 250 SMS ve
 • 500 MB internet

Ayda sadece 22 TL’ye sunulmaktadır. Vodafone faturasız tarife arayışında olan tüm vatandaşlar Vodafone ailesine yeni katılacak müşteriler için sunulan bu ekonomik tarife paketinden anında yararlanabilir. YENILENEN1500 yazıp 7000’e mesaj göndermeniz yeterlidir.