Vodafone Faturalı Tarifeler ve Özellikleri

vodafone faturali tarifeler cesitleri

Vodafone faturalı tarifeler ile internet, SMS, konuşma ve tarife hediyelerine doyacaksınız! Vodofane tarifelerine dilerseniz numaranızı taşıyarak dilerseniz de yeni Vodafone hat sahibi olarak geçiş yapabilirsiniz. Taahhüt yok, şart yok, bağlanmak yok! Dilediğiniz zaman mevcut aboneliğinizi sonlandırarak, yeni bir abonelik yapabilirsiniz. Gençlere, internet sevenlere, online’a özel çeşitli tarifeler ile siz de kendi zevkinize uygun bir paket bulabilirsiniz. Hem de paketlerin uygun fiyatları ile cebinizden istediğiniz paket için çok para çıkmasına gerek yok! Vodafone faturalı tarifeler için dijital üzerinden yapacağınız başvurularda anında 6 GB  internet sahibi olacaksınız. Hangi pakete üyelik istediğiniz fark etmez.

Vodafone kredi kartıyla TL yükleme nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Vodafone Uyumlu Online 6 ile Dilediğiniz 1 Uygulamaya Doyun!

Vodafone faturalı tarifelerden uyumlu online 6 ile 1000 DK ve 250 SMS sahibi olursunuz. İşin en güzel tarafı sizin seçeceğiniz bir uygulamayı sınırsız kullanabilecek olmanızdır. Facebook, Instagram, Whatsapp, Spotify, Twitter gibi uygulamalar arasından dilediğinizi seçin ve bu uygulamayı kullanırken internetinizden yemesin! Üstelik bu paketi kullanmaya başladığınız zaman, 180 TL değerinde aksesuar çekine sahip olursunuz. Dilerseniz seçtiğiniz bir uygulamayı, her ay bir kereye mahsus olmak üzere değiştirebilirsiniz. Kendinizi yalnızca tek bir uygulama ile sınırlandırmak zorunda değilsiniz!

Vodafone Redli 20 Plus ile Sosyalliğin Keyfini Çıkarın

Vodafone Redli 20 Plus kullandığız zaman sosyal medya, iletişim, müzik ve video gibi alanlarda internet sizi sınırlamaz. 25 GK internet ile dilediğiniz uygulamadan vakit geçirebilirsiniz. Hem de Pass paketini kendiniz seçeceksiniz. İletişim pass paketi içine Whatsapp, Messenger dahil edilir. Video pass içinde Youtube, Sosyal Pass içinde Instagram, Twitter ve Facebook bulunuyor. Bununla sınırlı değil. Bütün Vodafone sahipleri ve diğer sabit hatlar ile sınırsız konuşabileceksiniz. Hem de ücretsiz hava alanı geçiş hakkı ile farkınızı hava alanında da hissettirirsiniz!

Vodafone Benim Pass’im ile İnterneti Dilediğiniz Gibi Kullanın

Vodafone Benim Pass’im sayesinde internet üzerinden yemeyen 3 uygulamanın sahibi olacaksınız. Taahhütsüz olan bu paketten faydalandığınızda 2 bin DK konuşabilir, sevdiklerinize 250 tane SMS atabilirsiniz. Hem de tarifeden memnun kalmazsanız diye, ilk 3 ayda olması koşulu ile ceza olmadan tarifeden çıkabileceksiniz. Tarife sahibi olduğunuz anda 12 ay boyunca geçerli olacak 5 GB internetin de sahibi olursunuz. Hem de para ödemenize gerek kalmaksızın! Bütün Vodafone hat sahipleri ile yapacağınız konuşmalar ücretsiz ve sınırsızdır!

Vodafone ev internet paketlerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Vodafone Online Genç Tarifesi 26 Yaş Altı Gençleri Bekliyor!

Vodafone Online Genç ile ayda 45 TL ödeyerek Vodafone ayrıcalıklı dünyasına geçiş yapabilirsiniz. 16 GB internet kullanabilir, bunun 6 GB’ını da uygulamalar için ayırabilirsiniz. Hem de tarifeyi kullanmaya başladığınız ilk 3 ay boyunca deneme özgürlüğüne sahip olursunuz. Ceza olmadan ilk 3 ay sonrasında tarifeden çıkabilirsiniz. Vodafone da ceza bedeli ödemek yok, denemek var! Online Genç tarifeyi almak için illa Vodafone mağazalarına gitmenize gerek yok. Dilerseniz Vodafone online’dan da tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Online Genç S ile Ayrıcalıkların Dünyasına Giriş Yapın!

Vodafone Online Genç S ile ayda 12 GB internetin sahibi olmak istemez misiniz? Bunun içinden 4 GB’ı ygulamalar için geçerli olacaktır. Tarifeye geçtiğiniz andan itibaren 12 ay boyunca geçerli olan 4 GB hediye internetiniz hattınıza yüklenir. Vodafone faturalı tarifeler online genç adından da anlaşılacağı gibi 26 yaşın altında olan gençlere özel hazırlanmış bir pakettir. 26 yaşında büyük olan kişiler Vodafone’un kendi yaşlarına özel diğer paketlerine abone olabilirler.