Vodafone Ev İnternet Paketleri

vodafone ev internet paketleri nelerdir

Vodafone internet paketleri kampanyaları kapsamında ev interneti paketleri avantajlarına hız kesmeden devam eden Vodafone, güncel kampanyaları ile birçok eve internet taşıyor. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, cep telefonu kampanyalarının yanı sıra ev interneti hizmetleri ile de çok sayıda vatandaşa avantajlı internet kampanyaları sunmaktadır.

Vodafone güncel ev internet kampanyaları ile faturaya ve gençlere özel tarifelerin yanı sıra, online özle kampanyaları ile dikkat çekmektedir. Limitsiz internet paketlerinden, kişiye özel internet GB tarifeleri sayesinde istediğiniz özelliklere sahip paketi rahatlıkla seçebilirsiniz. Avantajlı fiyatları ile dikkat çeken Vodafone ev internet paketleri tüm müşterilere özel cazip fırsatlarla sunulmaktadır.

Ayrıca Vodafone cihaz kampanyaları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Güncel Ev İnternet Paketleri Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone tarifler ve güncel ev interneti paketleri ile tüm müşterileri için cazip fırsatlar sunmaktadır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan internet sağlayıcıları arasında yer alan Vodafone, 2019 yılı sonuna kadar devam eden birçok avantajlı ev internet kampanyası ile birbirinden farklı avantaj sunmaktadır. Vodafone güncel ev internet paketi kampanyaları arasında:

 • Online’a Özel Limitsiz İnternet Kampanyası,
 • Yaza Özel Limitsiz DSL Kampanyası,
 • Vodafone Faturalıya Özel 9,90 TL’den Başlayan İnternet Kampanyası,
 • Gençlere Özel Limitsiz Fiber Kampanyası,
 • Tablet Hediyeli Ev İnternet Kampanyası.

Yer almaktadır. Her biri farklı bir avantaja sahip olan paketlerin yanı sıra Vodafone mağazalarına giderek size özel hazırlanan ev interneti kampanyalarından ve avantajlı tariflerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sınırsız ve fiber internet kampanyaları ev internetinde kesintisiz ve uygun fiyatlarla internet hizmeti almanızı sağlamaktadır. İnternet kampanyalarına yapacağınız başvurular sırasında birçok farklı indirimden ve hediyelerden yararlanmanız da mümkündür.

Vodafone Online Başvuruya Özel Limitsiz Ev İnterneti Avantajları

Vodafone evde internet paketi kapsamında 500 Mbps’ye kadar hız ve ilk altı ay sadece 59,90 TL fatura ile limitsiz internet kampanyası sunulmaktadır. Evinde kesintisiz ve hızlı bir internet deneyimi yaşamak isteyen tüm müşteriler, Vodafone online internet kampanyasına başvuru yaparak, oturduğu yerden ev interneti talep edebilir. Online başvurulara özel sağlanan ve sizi yormayan ev interneti paketi kapsamında:

 • Ücretsiz modem kurulumu,
 • Online hızlı başvuru,
 • 500 Mbps’ye kadar hız,
 • İlk 6 ay 59,90 TL ve
 • 24 ay boyunca ücretsiz Vodafone TV.

Avantajlarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman online başvuru yöntemi ile Vodafone ev internet paketleri kampanyasının en avantajlı tarifesinden yararlanabilirsiniz.

Vodafone faturaya ek telefonlara yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Gençlere Özel Fiber Ev İnternet Paketi Detayları  

Vodafone fiber internet kampanyası kapsamında birbirinden avantajlı tarifiler ve uygun ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Kesintisiz bir fiber internet deneyimi için Vodafone ev interneti tarifeleri arasında size en uygun olanı seçerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gençlere özel evde +16 internet kampanyası kapsamında:

 • 12 ay taahhütte 69,90 TL,
 • Hızlı ve ücretsiz kurulum,
 • Faturaya ek wifi genişletici imkânı,
 • 90 TL aylık modem ücreti,
 • Farklı operatör kullanıcıları için cayma bedelinin 500 TL’ye kadarının karşılanması vb.

Daha pek çok fırsat gençlere özel ev internet paketi kapsamında sunulmaktadır.

Vodafone Tablet Hediyeli Evde İnternet Kampanyası Fırsatı

Vodafone tablet hediyesi ile evinizde hızlı ve kesintisiz bir internet deneyimi yaşamanızı sağlamaktadır. Vodafone ile evde internet kampanyası kapsamında Reeder M7 Go Tablet, ev interneti alan tüm müşterilere hediye edilmektedir.

82,90 TL’den başlayan fiyatlarla ücretsiz kurulum ve tablet hediyesi ile birçok açından avantaj sağlayabilirsiniz. 16 Mbps kampanyası kapsamında Vodafone ev internet paketleri kapsamında 24 ay kalma sözüne tüm kullanıcılar için Reeder M7 Go tablet hediye edilmektedir.