Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Vodafone Enflasyonla Mücadele kampanyası ile yeni Vodafone aboneleri ve mevcut Vodafone abonelerine avantajlar sunuluyor. Kampanya kapsamında yeni Vodafone abonesi olanlar, 3 ay geçerli 1 GB bedava internetin sahibi oluyor. Mevcut Vodafone aboneleri ise, 1 GB interneti %50 indirim ile alabiliyor.

Kampanya Geçerlilik Süresi Nedir?

Vodafone Enflasyonla Mücadele kampanyası, 31 Ocak 2019’da sona erecek.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Kampanyaya, faturasız ve faturalı hat kullanıcıları katılabilir.
  • Bedava internet paketi, 3 ay boyunca yenilenir. Aboneler, istedikleri zaman kampanya iptal işlemi yapabilirler.
  • Tarifeye geçildikten sonra; Vodafone Cep Merkezleri, Vodafone Çağrı Merkezi ve Vodafone Yanımda Uygulaması ile kampanyaya katılınabilir. Bunlar dışında; faturasız hat sahipleri DESTEK 1GB yazıp 7000’e SMS göndererek, faturalı hat sahipleri de DESTEK PAKETİ yazıp 7000’e göndererek sunulan avantajlardan faydalanabilirler.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan internet paketi sonlandığında, mevcut paket üzerinden ücretlendirme yapılır. Mevcut internet paketi bulunmuyorsa, tarifenin standart ücreti ile ücretlendirme işlemi gerçekleştirilir.

1 GB Bedava İnternetten Yararlanabilecek Tarifeler

  • Red Tarifeleri: Redli 7, Redli 10, Redli 15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Benim Pass’im, Redli Elite ve Redli Elite Plus
  • Saçma Güzel Tarifeleri: Saçma Güzel 4 GB, Saçma Güzel 8 GB, Saçma Güzel 10 GB, Saçma Güzel 14 GB ve Saçma Güzel 16 GB
  • Uyumlu Tarifeler: Uyumlu 3 ve Uyumlu 5

Bu tarifeler dışında kampanyaya katılabilecek tarifeler; Faturasız Hesaplı 4 GB, Faturasız Hesaplı 6 GB ve Kafama Göre 8 GB

Vodafone’lular İçin %50 İndirimli İnternet Paketi

Vodafone Enflasyonla Mücadele Kampanyası kapsamında yeni gelen aboneler dışında mevcut aboneler de 1 GB internet paketini %50 indirimle 6 Türk Lirası ücret karşılığında alabilir. Kampanyaya, Yanımda Uygulaması ile kolayca katılım sağlanabilir.

%50 indirimli internet paketi için, geçerlilik süresi 31 Aralık 2018’dir. Bu tarihe kadar kampanyaya katılan aboneler, indirimli internet paketini alabilirler. 1 GB internet paketi, otomatik olarak yenilenmez ve kullanım süresi 30 gündür. Paket kullanım süresi, aboneye gelen onay mesajının ardından başlar. Kampanya sona erdiğinde, 1 GB internet paketi 12 Türk Lirası ücret karşılığında yenilenebilir.

Faturalı Vodafone Aboneleri İçin Haftalık Pass Paketi Hediye!

Enflasyonla Mücadele kampanyasında abonelere haftalık Vodafone Pass hediye olarak sunuluyor.

Haftalık Sosyal Pass paketi alanlar haftalık İletişim Pass paketine, Video Pass paketi alanlar da haftalık Sosyal Pass paketine ücretsiz sahip olabilirler.

  • Hediyeli Sosyal Pass paketi için, HSOSYAL yaz 7000’e SMS gönder.
  • Hediyeli Video Pass paketi için, HVİDEO yaz 7000’e SMS gönder.