Vodafone Cihaz Kampanyaları

vodafone cihaz kampanyalari nelerdir

Vodafone akıllı telefon kampanyaları dahil olmak üzere birçok farklı marka ve model cihazlar için tarife özel indirim fırsatları ve taksitli ödeme seçeneği sunulmaktadır. Samsung’tan Apple’a, Xiamoi’den LG’ye kadar çok sayıda dünyaca ünlü markanın akıllı telefonlarına, Vodafone’nun avantajlı tarifelerine ek olarak yararlanabilirsiniz. Güncel kampanyalar kapsamında ayrıca birçok farklı seçili cihaz için ek aksesuarlar hediye edilmektedir. 2.000 TL’ye varan hediye fırsatları ile Vodafone online mağazaları üzerinden birçok cihazı tek bir sayfa üzerinden görüntüleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Vodafone tarafından şuanda güncel olarak 54 farklı akıllı telefon kampanya kapsamında satışa sunulmaktadır. Avantajlı bir şekilde cihaz kampanyalarından yararlanmak için Vodafone online mağazalarını kullanabilirsiniz. Vodafone cihaz kampanyası ile yeni model tüm cihazları satın alabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone faturasız ek internet paketlerine bakabilirsiniz.

Vodafone Güncel Akıllı Telefon Kampanyaları Nelerdir?

Vodafone telefon kampanyaları faturasız veya faturalı hatlar üzerinden tarifeye ek olarak yansıtılarak tüm müşteriler için sunulmaktadır. İstediğiniz zaman cihaz kampanyalarından yararlanarak dünyaca ünlü markaların en yeni telefon modellerini satın alabilirsiniz. Vodafone güncel cihaz kampanyaları arasında:

 • Samsung A serisi telefonlarda 24 ay taksit kampanyası,
 • LG G8s ThinQ Projektör Hediyeli Akıllı Telefon,
 • Honor 20 cihazlarda geçerli akıllı bileklik hediye kampanyası vb.

Daha birçok farklı seçili üründe hediyeler ve tarifeye ek avantajlı ödeme fırsatları sunulmaktadır. Vodafone online mağazalardan veya doğrudan Vodafone şubelerinden cihaz kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hemen hemen tüm cihaz marka ve modellerinde geçerli olan avantajlı ödeme koşulları ve indirim fırsatları tüm müşteriler için geçerlidir. Size özel ödeme planı oluşturarak tarifenize ek taksit fırsatları ile ödeme imkânı sağlamaktadır.

Vodafone 24 Ay Taksitli Cihaz Kampanyası Özellikleri

Vodafone Samsung cihaz kampanyası kapsamında 24 ay taksitli A serisi Samsung cihazlarda kampanyalı fiyatlar uygulanmaktadır. Vodafone’nun son dönemde en çok tercih edilen ve en beğenilen kampanyalarından biri olan Samsung cihaz kampanyasında, esnafların tüm işlerini telefon üzerinden rahat rahat yürütmesi için kampanya başlatılmıştır.

Kampanya kapsamında sadece bireysel esnaf tarifelerine dâhil olan müşterilerin yararlanabilmektedir. Samsung A serisi telefon kampanyası detayları:

 • 24 ay taksit avantajı,
 • Red Business Pro ve esnaf tarifelerine sahip kişiler yararlanabilir,
 • Tüm Samsung A serisi cihazlarda geçerlidir,
 • 24 ay boyunca taahhüt veren kişiler istediği cihaz kampanyasından yararlanabilir.

Tarifeye ek yansıtılan avantajlı cihaz kampanyaları kapsamında Vodafone üzerinden tüm akıllı cihazları indirimli ve cazip fırsatlarla satın alabilirsiniz. Vodafone cihaz kampanyası ile aynı zamanda seçili cihazlarda birçok hediye kazanmanız mümkündür.

Vodafone Cihaz Kampanyalarına Nasıl Başvuru Yapılır?

Vodafone cihaz kampanyası başvurusu için en yakın Vodafone şubelerini ziyaret edebilir veya online mağaza üzerinden avantajlı cihaz kampanyalarına hızlı başvuru yapabilirsiniz. Cihaz kampanyalarından yararlanmak için Vodafone tarifelerinden taahhütlü olarak yararlanmanız gerekmektedir. Tarife dönemi boyunca, tarifeye ek olarak cihaz bedeli taksitli olarak tüm müşterilerden alınır.

Vodafone mobil ödeme açma nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Vodafone Aksesuar Hediyeli Cihaz Kampanyaları

Vodafone aksesuar hediyesi kampanyası ile seçili cep telefonlarında geçerli olmak üzere çok sayıda hediye sunulmaktadır. 2.000 TL’ye varan hediye fırsatları kapsamında:

 • Akıllı bileklik
 • Projektör
 • Mi Band 4 Akıllı Bileklik
 • Powerbank
 • Huawei hoparlör
 • Ekran çözümü vb.

Hediyeler seçili cihazlarda geçerli olmaktadır. Seçili tüm cihazlarda geçerli olan hediye kampanyası sadece online mağazalar üzerinden yapılacak satın alımlar için geçerli olmaktadır. Tarifenize ek olarak yansıtılan avantajlı ödeme seçenekleri ile birçok hediyeden yararlanabilirsiniz. Vodafone cihaz kampanyası kapsamında ayrıca farklı cihaz markalarının hemen hemen tüm modelleri için alternatif renk ve aksesuar seçimleri yapılabilmektedir.