Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

vodafone bedava internet kampanyasi

2020 Vodafone ücretsiz internet paketleri, Vodafone yanımda ücretsiz internet paketi, Vodafone FreeZone bedava internet paketi, Vodafone Akıl Küpü kullanıcılarına bedava internet paketi, Vodafone 4.4G bedava internet paketi şeklinde sıralanırlar. Bu internet paketleri ile Vodafone kullanıcılarını 2020 yılında harcayabilecekleri ücretsiz internet kullanım koşulları sunulur. 2020 Vodafone bedava internet değerleri, Vodafone Yanımda uygulaması bedava interneti, FreeZone bedava interneti, 4.5G hat bedava interneti, Akıl Küpü tarifesi bedava interneti hakkında bilgiler alt başlıklardan öğrenilirler.

Vodafone faturasız tarifeler ve özelliklerini de inceleyebilirsiniz.

2020 Vodafone Bedava İnternet Ne Kadar Verilir?

2020 Vodafone ücretsiz internet değerleri hakkında bilgiler şu şekilde sıralanırlar:

 • 2020 yılında Vodafone FereeZone kullanıcılarına 4GB,
 • 5G hat kullanıcılarına 1GB,
 • Vodafone Yanımda uygulaması kullanıcılarına 1GB,
 • Akıl Küpü tarifesi kullanıcılarına 500MB, değerinde bedava internet tanımlaması yapılır.

Bedava internet tanımlarının yapılması için tarifelerin kullanıcısı olunması veya mobil uygulamanın telefon içerisine indirilmiş olması şartları sağlanmalıdır.

Yanımda İle Bedava İnternet

Vodafone yanımda ücretsiz interneti, Vodafone yanımda mobil uygulamasını android telefonlarına indiren, Vodafone hat sahiplerine verilir. Vodafone yanımda ücretsiz internet paketinden yararlanmak için izlenen adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • Android telefon ekranında yer alan, ‘’ Play Store’’ imgesine dokunulur.
 • Açılan ekranda yer alan boşluğa, ‘’ Vodafone Yanımda Mobil’’ başlığı yazılır.
 • Aynı ada ile listede görüntülenen başlığa dokunulur.
 • Açılan sayfada yer alan, ‘’yükle’’ kutucuğuna dokunulur.
 • İşlem ile açılan sayfada bulunana, ‘’aç’’ kutucuğuna dokunulur.
 • Yeni ekranda yer alan boşluğa Vodafone hat numarası yazılıp, ‘’ tek kullanımlık şifre ile hızlı giriş’’ başlığına dokunulur.
 • İşlem ile telefona SMS olarak gelen şifre, yeni ekran boşluğuna yazılıp, ‘’ giriş’’ başlıklı kutucuğa dokunulur.

Bu adımlar ile uygulama telefona indirilip, uygulamaya giriş tamamlanır. İşlem ile ekranda bedava internet kazanıldığı bilgisi görüntülenir. Uygulama indirme işlemi ile Vodafone bedava internet paketi tanımlaması, Vodafone hattına 1GB olarak iletilir.

FreeZone İle Vodafone Bedava İnternet

FreeZone’la Vodafone ücretsiz internet paketi, FreeZone kullanıcılarının hatlarına otomatik olarak tanımlanır. Yeni yıl hediyesi olarak kullanıcılara verilen bedava internet kullanım paketi 4GB olarak belirlenmiştir.

26 yaşının altında olan FreeZone kullanıcıları, 2020 yılında kullanmak için 4GB bedava internet kazanırlar. İnternetin hatlarına yüklendiği Vodafone bilgilendirme SMS’i ile 2020 yılı başında telefonlara aktarılır. 26 yaşının altında olan gençler, kendilerine en yakın Vodafone bayisine giderek, hatlarını Vodafone FreeZone kullanımına geçirip, bedava internet tanımlamasından faydalanırlar.

Akıl Küpü Paketi Bedava İnternet

Akıl küpü Vodafone ücretsiz internet paketi, Vodafone faturalı hatları ile Akıl Küpü tarifesi kullanımı yapan kişilere sunulur. Akıl Küpü tarife sahiplerinin Vodafone bedava internet kazanmak için izledikleri adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • Vodafone hatlı telefonun yeni mesaj metni kısmına girilir.
 • Mesaj metnine, ‘’ 500 MB’’ yazılıp, ‘’ 3636’’ numarasına gönderim sağlanır.

İşlem sonrası telefona gelen bilgilendirme SMS’i içerisnde 500 MB bedava internetin hatta tanımlandığı mesajı iletilir.

Vodafone özel redli 15 tarifesi bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Kullanıcısı Bedava İnternet Paketi

Vodafone 4.5G’lilere ücretsiz internet paketi tanımlaması yapılır. Vodafone 4.5G hattı sahibi kişilerin bedava internet kullanımından yararlanmak için izledikleri adımlar şu şekilde sıralanırlar:

 • Vodafone hattı kullanımı yapılan telefon cihazından yeni mesaj metni bölümü açılır.
 • Mesaj metni içerisinde, ‘’ 4.5G’’ yazılıp, ‘’ 4545’’ numarasına mesaj gönderilir.

Mesaj gönderim işlemi sonrası, bilgilendirme SMS’i Vodafone tarafından gönderilir. Vodafone 2020 yılı ücretsiz internet paketi hediyesi olarak, hatta 1GB Vodafone bedava internet kullanımı tanımlandığı bilgisi teyit edilir.