Turkcell’den Yeni Nesil Arama Ve Rehber Uygulaması

Ülkemizdeki en köklü iletişim operatörü şirketlerinden birisi olan Turkcell sürekli olarak bu alandaki gelişmeleri takip etmekte ve ülkemizde en kaliteli iletişimin sağlanması için yatırımlar yapmaktadır.

Ülkemizdeki en köklü iletişim operatörü şirketlerinden birisi olan Turkcell sürekli olarak bu alandaki gelişmeleri takip etmekte ve ülkemizde en kaliteli iletişimin sağlanması için yatırımlar yapmaktadır. Bu konuda sürekli geliştirilen hizmetlere yeni nesil arama olanağı ile rehber uygulaması eklenmiş durumdadır. Özellikle akıllı telefon kullanan kişilerin kullandığı uygulamalar ile arama ve mesajlaşma ile rehber işlemleri sorunsuz olarak yapılmaktadır. Turkcell bu konuda UpCall uygulamaları ile oldukça başarılı bir nesil arama olanağı da sunmaktadır. Özellikle gelen çağrıların kime ait olduğu konusunda şirket yasal izinler doğrultusunda oldukça başarılı bir uygulama geliştirmektedir. Birçok kişinin çok ihtiyaç duyduğu ve özellikle kullanmak istediği bu özellikle yeni güncellemeler ile mümkün olmaktadır.

Bunun yanında yapılan tüm aramaların tek bir ekran üzerinden görüntülenmesi de yeni uygulamalar ve güncellemeler il mümkün olmaktadır. Çağımızda çok önemli olan inovasyon konusunda kendini gelişten TurkcellUpCall uygulaması ile aramaların ve rehberin yönetilmesi konusunda oldukça başarılı bir çalışma yürütmektedir. Kolay bir şekilde ulaşılabilecek olan bu uygulama ile aramaların rehberde kayıtlı olmasa kime ait oldukları görülebilmektedir. Oldukça önemli olan bu özelliği barındıran uygulama birçok kişi tarafından indirilerek kullanılmaktadır. Kısa sürede popüler olan ve günümüzde binlerce kişinin kullandığı bu uygulama ile yukarıda sayılan özelliklerin yanında gelen sesli arama mesajlarının metne dönüştürülmesi, aramalara konu eklenmesi ile aranan kişiye gösterilmesi ile grup olarak tek seferde çok kişinin aranabilmesi uygulamanın özellikleri arasında yer almaktadır.