Turkcell’den Kamu Kurumları için Faturalı Tarifeler ve Özellikleri

turkcell kamu tarifeleri avantajlari

Turkcell faturalı tarife sahibi olarak internetin, SMS’in ve konuşmanın tadına doyasıya bakabilirsiniz! Turkcell faturalı tarifeleri size ödediğinizi geri kazandıracak! Hazır kartlara, faturalı hat sahiplerine ve Turkcell Rahatlara özel çeşitli kampanyalar ile ihtiyacınıza yönelik paket tercihini yapabileceksiniz. Zengin içerikli platinum black paketlerden, turbo paketlere, internet paketlerinden konuşma paketlerine, Turkcell’de ne arıyorsanız var!

Ayrıca Turkcell faturalı tarifeler ve özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Turkcell’den Kamu Kurumları için Faturalı Tarifeler ile Avantajların Tadını Çıkarın

Turkcell’den kamu kurumları için faturalı tarifeler sayesinde kampanyaların avantajlarından yararlanmakla kalmaz, ayrıca paketin sunduğu ek avantajlardan da faydalanabilirsiniz. Kamu kurum 4 gb paketi ile her yöne 500 dk ve grup içinde geçerli 100 dk sahibi olursunuz. Toplam 4 GB internet ile dilediğiniz siteler ve uygulamalarda sörf yapabilirsiniz. Her yöne 500 SMS hakkınız olduğundan, SMS gönderirken SMS’im mi bitti derdinden kurtulursunuz.Bip kullanımlarında 5 GB internet geçerli olur.

Turkcell’den Kamu Kurumları için Faturalı Tarifelerden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell’den kamu kurumları için faturalı tarifelerden yararlanabilecek kişiler arasında:

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları,
  • Türk Silahlı Kuvvetli çalışanları,
  • Adalet Bakanlığı çalışanları,
  • Öğretmenler yer alır.

Kampanyadan faydalanırken 12 ay paket süresini tamamlamanız gerekir. Aksi halde, daha erken çıkışlarınızda yine aynı tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam edersiniz.

Turkcell’den Kamu Kurumları için Faturalı Tarifeler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Turkcell’den kamu kurumları için faturalı tarifelerde ay içinde kullanmadığınız haklarınız bir sonraki ay devretmez. Haklarınız o ayın sonunda silinir. Eğer paketten faydalandığınız sırada hattınızı bir başka numaraya yönlendirirseniz, yapacağınız görüşmelerde paket görüşmeleri geçerli olmayacaktır. Dilediğiniz zaman, taahhüt vermemiş olmanız koşulu ile istediğiniz pakete geçiş yapabilirsiniz. Paketlere geçiş yapmak için illa Turkcell bayilerini ziyaret etmeniz gerekmiyor. İnternet üzerinden de başvur yapabileceksiniz. Yurt içinde geçerli olan tarifelerinizi yurt dışında kullanmak için, ufak bir ek ücret ödemeniz gerekir.

Turkcell’den Kamu Kurumları için Faturalı Tarifeyi Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell’den kamu kurumları için faturalı tarifeleri iptal etmek isterseniz, Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerine hangi tarifeye geçiş yapmak istediğinizi söyleyerek o tarife geçiş de yapabilirsiniz. Paketi iptal ettirmeniz halinde, o ay içinde kullanmadığınız haklarınız iptal ile birlikte silinecektir. İptal talebi, fatura kesiminden itibaren geçerli olacaktır. Dilerseniz tarifenizin bittiği anda alacağınız yüzde 80 ve yüzde 100 bitiş ile birlikte paketinizi iptal edebilirsiniz. Eğer bu SMS’i almak için beklemek istemezseniz, kendiniz kalan kullanımlarınız hakkında dilediğiz zaman bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunu yapmak için KALAN yazın 2200’a kısa mesaj gönderin. Anında fatuta kesim tarihine kadar olan dakika internet ve SMS bilgisini öğrenin!

Turkcell kredi kartıyla TL yükleme nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Turkcell’den Faturalı Tarifeler için Hangi Akıllı Fatura Paketleri Var?

Turkcell’den faturalı tarifelere özel akıllı fatura paketleri arasında:

  • Akıllı fatura ek SMS paketi,
  • Akıllı fatura 500 DK paketi,
  • Akıllı fatura ek internet paketi,
  • Akıllı fatura 250 DK paketi yer alıyor.

Bu paketlerde ek avantajlar bulunmuyor. DK paketlerinin dışına diğer paketlerde konuşma hakkı bulunmuyor. Benzer şekilde internet paketlerinin dışında internet hakkı mevcut değil. Bu nedenle Turkcell’den faturalı tarife seçimini yaparken hangi çeşit kullanımlar yaptığınızı tanımanız çok önemli. Eğer internet kullanmayı seviyorsanız, internet GB’ı yüksek olan paketleri tercih etmeniz faydalı olacaktır. Unutmayın, hangi pakette olursanız olun, kullanımlar yeterli gelmediği anda, ek paketler satın alarak uygun fiyata internet, DK ve SMS sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle kendinizi kullanımlar hakkında kısıtlanmış hissetmeniz gerekmiyor.