Turkcell’de dakika yağmuru kampanyası devam ediyor

Her daim sizlerle olan Turkcell sizleri yine şaşırtıyor ve yine karlı çıkarıyor. Öyle ki faturasız hat sahipleri emekli tarifesi ile paket aldıklarında Turkcell numaralarına yönelik 500 dakikalık hediye konuşmalar kazanabiliyor.

Her daim sizlerle olan Turkcell sizleri yine şaşırtıyor ve yine karlı çıkarıyor. Öyle ki faturasız hat sahipleri emekli tarifesi ile paket aldıklarında Turkcell numaralarına yönelik 500 dakikalık hediye konuşmalar kazanabiliyor. Üstelik bu kampanyadan eski, yeni fark etmeksizin yararlanılabiliyor. O halde vakit kaybetmeden kampanya kriterlerimize, kapsamına ve nasıl yararlanılacağına değinelim.

  • Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 90 günlük süre içerisinde numarasını taşıma yoluyla yahut yeni hat sahibi olma şeklinde emekli tarifeye geçmesi gerektiğini öncelikli olarak bilmelisiniz.
  • 60 yaşın üstündeki faturasız abonelerin kampanya dâhilinde kendilerine sunulan paketlerden dilediklerini almaları halinde 30 güne kadar geçerliliği olan 500 dakikalığa dek konuşma kazanmaları mümkün olmaktadır.

Peki, ya kampanya dâhilindeki paketler neler olacaktır? Her yön için geçerliliği olan 300 dakikalık tarifeyle 250 dakikalık, 500 dakikalık tarifeyle 500 dakikalık, 750 dakikalık tarifeyle 500 dakikalık konuşma paketlerinden söz edilebilir. Ayrıca nar paketi çerçevesinde yer alan 30 TL’yle 150 TL’lik nar tarifelerinde 500 dakikalık, 25 ila 100 TL’lik tarifelerde 500 dakikalık, 20 ila 100 TL’lik tarifelerde ise 250 dakikalık konuşma haklarından söz edilebilmektedir. Hazır kartlılarsa üçlü paketlerin kampanyalarından 500 dakikalık konuşma hakkı elde edebilecekler. İkili paketlerin kampanyasına gelinecek olursa da 300 dakikalık plus paketlerine yönelik 250 dakikadan, emekliler için özel olarak konuşan paketlerde 200 dakikadan, 1-2 ve 3 gigabyte yıldız paketlerinde ise 500 dakikalık konuşmalardan haberdar olmalısınız.