Turkcell Yılbaşı Bedava İnternet Kampanyası 2018

Türkiye’nin öncü GSM firmalarından olan Türkcell sürekli olarak bir takım kampanyalar düzenleyerek müşteri ağını genişletmeye çalışmakta ve bunda da oldukça başarılı olmaktadır.

Türkiye’nin öncü GSM firmalarından olan Türkcell sürekli olarak bir takım kampanyalar düzenleyerek müşteri ağını genişletmeye çalışmakta ve bunda da oldukça başarılı olmaktadır. Özellikle akıllı telefonlar hayatımızın merkezine girmesiyle birlikte telefonlarda internet kullanımı ön plana çıkmaktadır. Mobil internete İhtiyaç duymakta olan kullanıcılar sürekli olarak Türkcell’in tanımlamış oldu yeni kampanyalarla beraber bedava internet hakkına sahip olmaktadır. Bu noktada 2017 yılı içerisinde çok farklı kampanyalarla size hitap etmekte olan firmamız 2018 yılı içinde yeni Türkcell kampanyalarını sitemizde bulabileceksiniz. Böylece müşterilerinin yüzünü güldürmek isteyen ve en geniş müşteri ağına sahip olan Türkcell yılbaşı kampanyası ile beraber mobil hat kullanıcılarına bedava internet tanımlanacak.

Türkcell Hesabım Yılbaşı Uygulaması

Türkcell 2018 yılbaşı akşamı için 1 GB’lık bedava internet sunacak. Bu kampanyadan faydalanmak için müşteri hizmetleri veya internet platformundaki uygulamalara müracaat edilebilir. Türkcell BİP uygulaması ile birlikte yılbaşına özel 1 GB internetten istifade edebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken işlemler oldukça basit.BİP uygulamasına bir arkadaşınızı davet edip arkadaşınız daveti kabul ettiğinde 1 ay boyunca kullanacağınız 1 GB internet hesabınıza tanımlanacak. Bunun için belirlenmiş olan standart ise 5 arkadaşın davet edilmesi ve davetin kabul edilmesidir.

Ayrıca yılbaşı için GNÇ’li aboneler 1GB internet kazanabilirler. Hatlarına 30 TL yüklediklerinde 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Bununla birlikte 22 22’ye “EN HIZLI”yazıp mesaj attığınızda 6 ay boyunca hediye edilecek olan 10 GB interneti de kullanabilirsiniz.