Turkcell Yaani 1 GB ve 2GB Bedava Hediye İnternet Paketi

Turkcell firmasının son dönemlerde kullanıma sunmuş olduğu arama motoru uygulaması olan Yaani uygulaması sayesinde Turkcell kullanıcıları bedava internet paketi kazanabilirler.

Turkcell firmasının son dönemlerde kullanıma sunmuş olduğu arama motoru uygulaması olan Yaani uygulaması sayesinde Turkcell kullanıcıları bedava internet paketi kazanabilirler. Bu kapsamda Turkcell Yani 1 GB ile 2 GB bedava hediye internet paketi kazanılması için Apple ve Samsung telefon kullananlar iOS ve Android telefon sistemlerinde farklı işlemler uygulamalıdır. Yazımızın devamında paylaşılan bilgiler uygulanarak Turkcell Yaani 1GB bedava internet paketi sayesinde 2 GB’a kadar hediye internet kazanma şansına sahipsiniz. Yaani uygulaması ile hem arama motoru olarak kullanım sağlanırken hem de bedava internet kazanılabilir. Son dönemlerin en çok konuşulan uygulaması olan Yaani sayesinde bedava internet hediyesi kazanmak için;

  • Google Play veya iOS Store üzerindenYaani uygulamasını indirerek akıllı telefonunuzda giriş yapmanız gerekir.
  • İlk girişte 1 GB hediye internet paketi kazanılır.
  • 1 GB paket 10 gün boyunca kullanılarak en az 20 defa Yaani arama motorunda arama yapılmalıdır. Böylece 1 GB daha internet paketi ile beraber toplam 2 GB internet paketi kazanılabilir.
  • Ekim ve Kasım aylarında başlamış olan bu fırsat her ay yararlanılacak şekilde sürmektedir.

Türkiye’nin yerli ve milli arama motoru olarak Yaani arama motoru, Google arama motoruna karşı bir rakip olarak sunulmuştur. Google’a karşı tek rakip olmayan Yaani arama motoru, Türkiye’yi temsil eden bir bölgesel tarayıcı olma niteliğindedir. Turkcell uygulamayı sürekli yukarıya taşımak için geliştirmeye devam etmektedir.