Turkcell Süpper BiP 2GB İnternet 1000 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır? 2017

Hem kotadan yemeyen uygulamalar hem de dakika ve SMS içeren en güzel paketlerden biri geliyor! Siz de müzik dinlemeyi, okumayı, hatta telefon üzerinden televizyon izlemeyi seviyorsanız ama uzun uzun konuşmaktan da kendinizi alamıyorsanız bu paket tam sizlik! Turkcell Süpper BiP 2 GB Tarifesi, diğer tarifeler gibi yalnızca dakika, internet ve SMS’le değil, bu zamanlarda telefonda yapabileceğiniz tüm işlemler için birer fırsatla size sunuluyor. Bu tarife kapsamında:

  • 2 GB internet
  • Her yöne 1000 dakika
  • Ücretsiz Fizy üyeliği
  • Dergilik uygulaması ve bu uygulamada geçerli 5 GB internet ve
  • BiP’te geçerli 30 GB internete aylık sadece 35 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell TV+ uygulaması ve burada geçerli 5 GB internet ile en sevdiğiniz dizileri doyasıya izleyebilirsiniz. Üstelik Fizy, Dergilik ve TV+ uygulamaları kotanızdan yemez.

Eğer Turkcell Bireysel Hazır Kart’ınız varsa paketten yararlanabilirsiniz. Siz de hemen Turkcell Süpper BiP 2GB paketini edinip, kotanızdan yemeyen uygulamalarla doyasıya vakit geçirmek isterseniz Süpper BİP 2 GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Ya da bilgisayar veya telefon üzerinden online olarak paketi satın alabilirsiniz.

Eğer paketinizi Turkcell Bayi Nakit POS üzerinden satın almadıysanız, paketiniz 30 gün sonunda bakiyeniz de yeterliyse yenilenir.

Var olan paketinizi iptal ettirmek için IPTAL SUPPER BİP 2GB yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için Turkcell bayilerini ya da internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.