Turkcell Süpper BiP 1000 Dakika Konuşma Paketi Nasıl Yapılır? 2017

Türkiye’nin en kaliteli operatörlerinden birisi olan Turkcell avantajlı paketleriyle kullanıcılarına büyük yararlar sağlamaktadır. Konuşma paketleri, internet paketleri ve SMS paketleri içinden kendinize uygun olanı seçmek için Turkcell’in kendi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca size en yakın Turkcell bayisi de yardımcı olacaktır. Turkcell’in şimdilerde en çok kullanılan paketlerinden birisi de SipperBip paketidir.

Avantajlı SüpperBiP 6GB

Turkcell’inSüpperBip paketleri avantajlı özellikleriyle kullanıcılarına birçok bakımdan rahatlıklar sağlamaktadır. Buna göre;

  • SüpperBiP 6 GB paketi 6B internet sunar.
  • Fizy ile sınırsız müzik dinleyebilirsiniz.
  • Tarife mevcut dergi uygulaması ile birçok dergiyi ücretsiz bir şekilde okuma şansı sunar.

Eğer BiP uygulamasıyla 1000 DK ve Turkcell TV + servis üyeliği kazanmak istiyorsanız sadece 55 TL ödeyerek bu tarifeye sahip olabilirsiniz.

SupperBiP 6 GB 4.5 hızında Fizy hizmeti sunar. Sınırsız bir şekilde internet harcamadan müzik dinlediğiniz gibi video da izleyebilirsiniz. Ayrıca dergi hizmetinden de ücretsiz bir kalite sunarç yüzlerce dergi içerisinden istediğinizi okuyabilirsiniz. Turkcell TV üzerinden geçerli olan 5 GB interneti Turkcell TV üzerinden rahatlıkla seyredebilirsiniz. Turkcell BİP tüm bu özellikleriyle şimdiler de en çok tercih edilen paketlerden birisidir. Uzun yıllardır kalitesini arttırarak hizmet veren Turkcell yeni nesil paketleriyle de farkını ortaya koymaktadır. Daha fazla bilgi almak için Turkcell’in kendi web sayfasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca size en yakın Turkcell bayisi de yardımcı olacaktır.