Turkcell Süper Hızlı Taahütlü İnternet Paketleri

Türkiye’de hizmet veren GSM operatörleri arasında 4,5 G’ye en hızlı olanak sunan Türkcell büyük bir ihtiyaç haline gelen internet paketleri ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Çok farklı kapasitelerde sahip olan bu tarife paketleri güzel bir hediye olarak uygun fiyatlara internet ihtiyacını karşılamak için sunuluyor. Böylece her geçen gün müşteri sayısını artıran Türkcell 2018’de de yapacak olduğu bazı kampanyalarla şimdiden adından söz ettirmiş durumda.

2018 Türkcell KampanyalarınaKimler Katılabilir?

Türkcell’in 2018’de sunacağı bu kampanyalara farklı GSM operatörlerinden Türkcell’e gelen yeni aboneler katılabilir.Bu kampanyadan memnun kalınmadığı durumda iptali için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

2018 Kampanya İçerikleri Nelerdir?

  • Ayda sadece 45 lira ödeyerek her yöne 500 dakika 1000 SMS ve tam 3 GB internet sahibi olabilirsiniz.
  • 1 yıllık taahhütlü bulunduğunuzda 55 liralık aylık ödeme karşılığında 500 dakika 1000 SMS ve tam 5 GB internet hemen hesabınıza tanımlanmış olacaktır.
  • Daha fazla internete ihtiyaç duyuyorsanız aylık 65 liralık paketimizi tavsiye ediyoruz. Bu paket kapsamında toplam 7 GB internet 500 dakika konuşma hakkı ve Fizy sahibi olacaksınız.

Standart olarak size sunulmuş olan tarife dâhilindeki dakikalarınızı SMS veya internet hakkınız bittiğinde gelen bir bilgilendirme mesajı ile paket aşma sorununa da çözüm sunulmuş durumda. Taahhütlü olan bu kampanyalar 2018’de de Türkcell’i zirveye taşıyacak.