Turkcell SİM Kadınlar Kampanyaları Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell, Türkiye’nin en büyük ve en köklü gsm operatörü olarak pek çok konuda ilklere imza atmaktadır. Bu ilklerden birçoğu Turkcell’in teknolojik alt yapısı ile uygulanmakta ve abonelerine sunulmaktadır. Özellikle fiber optik alt yapı konusunda ülkemizde en geniş kapsama alanına sahip olan gsm operatörü olarak sürekli kendisini geliştirmektedir. Turkcell markası olarak özel aboneler için özel bazı uygulamalar yapılmaktadır. Bu özel abonelerden bir tanesi de değerli kadın abonelerdir.

Turkcell Sim Kadın Uygulaması

Turkcell değerli kadın abonelerinin kullanımına özel olarak Sim kadın uygulaması hazırlamıştır. Sim kadın uygulaması tamamen kadın abonelere özel içerikleri ile hazırlanmış olan bir akıllı telefon uygulamasıdır. Bu uygulama ile kadın aboneler diledikleri gibi gezerek zaman geçirdikleri ve bilgi sahibi olabildikleri bir platforma sahip olmaktadır. Sim kadın uygulaması Turkcell kadın abonelerin hayatını kolaylaştırmak amacı ile uygulamaya konulmuştur.

Uygulamadan Yararlanmak İçin Detaylar

Turkcell Sim kadın uygulamasından yararlanmak için bazı açıklamalar yapmak gerekmektedir;

  • Sim kadın uygulaması AppStore ve PlayStore üzerinden akıllı cihazınıza indirilerek kullanılmaktadır.
  • Kadınlara özel hazırlanmakta olan içerikler tüm abonelere açık şekilde sunulmaktadır.
  • İçeriklerinde kadınlara özel bilgiler, özel indirimler ve kampanyalar yer almaktadır.
  • Turkcell Sim kadın uygulaması tamamen ücretsiz olmakla birlikte sadece internet kullanım bedeli ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

Turkcell Sim kadın uygulamasını dilediğiniz zaman mobil cihazınızdan kaldırarak kullanımı iptal edebilirsiniz, başka bir işleme gerek yoktur.