Turkcell Saatlik 5 GB Cepten İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

İnternet dünyasının yoğun rekabet koşulları altında hizmet veren servis sağlatıcıları arasında Turkcell’in ayrı bir yeri var. Turkcell, müşterilerine sunduğu kusursuz ve yaygın ağ şebekesinin yanı sıra, güçlü bayi ve servis ağı ile de sektörde liderlik bayrağını sürekli yukarı taşımaktadır. Hep ilkleri hayata geçiren Turkcell bu defa bedava internet dönemini başlatarak saatlik 5 TL gibi son derece makul bir bedel karşılığında 5 GB internet hizmeti sunarak, gençlerin sosyal medyadan ayrı kalmalarının, iş adamlarının mail ve dosya aktarım hizmetine erişememelerinin önüne geçiyor.

Bedava İnternet İle Tanışın Avantajlar Dünyasına Adım Atın

Turkcell abonesi olan tüm bireysel ses hatlarının faydalanabileceği bu eşsiz hizmet ile sadece bedava internet kullanmakla kalmayacak, aynı zamanda saatlik internet kullanımının avantajlarını da yaşayacaksınız. Öncelikle sevdiğiniz bir filmi dışarıda olduğunuz için kaçırmayacak, ya da bir iş toplantısında size son derece lazım olan bir dosyanın aktarımı için saatlik internetin kolaylığı ile sorunu açmış olacaksınız. Elbette tüm bu hizmetler kaliteli, düşük hızlarda olmayan bedava internet hizmeti ile tarafımızdan size sunulmaktadır.

Bedava İnternet Hizmetini nasıl Alacaksınız?

  • Öncelikle satın almayı planladığınız internet paketini belirlemenizin ardından, telefon numaranıza ulaştırılan SMS ile birlikte internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Bu hizmetten faydalanmak atacağınız ilk adım “SAATLİK” yazarak 2222 numaraya mesaj atmak.
  • Bunun ardından tüm işlemler hızla tamamlanarak internetiniz kullanıma hazır hale geliyor.
  • Bu arada yeri gelmişken hemen belirtmekte fayda var ki bu eşsiz imkandan faydalanmak için son gün 31 Aralık 2017.