Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları

turkcell numara tasima ucretli mi

Turkcell hatta numara taşıma kampanyaları, özellikle Türkiye’de faaliyet gösteren diğer GSM operatörleri abonesi olup da numarasını Turkcell’e taşıyarak fırsatlardan yararlanmak isteyenleri yakından ilgilendirmektedir. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon firmaları arasında yer alan Turkcell, numarasını Turkcell’e getiren abonelerine de birbirinden cazip kampanyalar ve fırsatlar sunmaktadır. Bu sebeple Turkcell numara taşıma kampanyaları hem faturalı hatta sahip mobil hat kullanıcıları tarafından hem de faturasız hatta sahip mobil hat kullanıcıları tarafından yakından takip edilmektedir.

Ayrıca Turkcell faturasız tarifelere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Kampanyaları Faturalı 2019

Turkcell faturalı 2019 numara taşıma kampanyaları özellikle numarasını Turkcell’e taşımak isteyen faturalı hat sahiplerinin en çok merak ettiği kampanyalar arasında yer almaktadır. Bu kampanyalar arasında numarasını Turkcell’e taşıyarak Turkcell abonesi olanlar tarafından en çok tercih edilen kampanyalar şunlardır:

1. Turbo Fırsat Plus Kampanyası

Turkcell Turbo Fırsat Plus Kampanyası, ilk paketinizdeki interneti ikiye katlayarak 12 fatura dönemi boyunca aylık toplam 2 GB internet kullanım fırsatı sunmaktadır. Bununla birlikte her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet de kampanya kapsamında paket içinde yer almaktadır.

Turkcell Turbo Fırsat Plus Kampanyası’ndan yararlanan yeni Turkcell abonelerinin ana paketindeki tüm hediyeler, 12 ay kalma taahhüt karşılığında ikiye katlanmaktadır. Uygulamada geçerli internet içerikleri, hediyeler, saatlik / günlük / haftalık / aylık / yıllık ek paket içerikleri ikiye katlanmamaktadır.

Turbo fırsat plus kampanyası, Turkcell numara taşıma kampanyaları arasında en uygun fiyatlı olmasıyla da dikkat çekmektedir. Kampanyanın aylık abonelik bedeli 29,90 TL olarak belirlenmiştir. Taahhüt kapsamında katlanan internet faydası bulunmaktadır, fiyat taahhüt kapsamında değildir.

2. Turbo Fırsat Midi Kampanyası

Turkcell abonelerine sunulan bir diğer kampanya Turbo Fırsat Midi kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılım gösteren numarasını taşıyan abonelerin yararlanabileceği fırsatlar şunlardır:

  • Turkcell Bip’e özel ek 1 GB ile yüksek kaliteli görüntülü konuşma fırsatı
  • Dergilik’e özel 1 GB internet ile Türkiye’nin popüler yüzlerce dergi ve gazetesini keyifle okuma fırsatı
  • Fizy’e özel ek 5 GB ile müzik dinleme fırsatı
  • Lifebox’a özel ek 5 GB ile internete fotoğraf ve video yedekleme fırsatı

30 Mayıs tarihinde başlatılan kampanyada 2 GB internet, her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS, Dergilik servisi ve Dergilik’te geçerli 1 GB içeren Turbo Fırsat Midi paketi 34,90 TL’dir. Bu kampanyadan numara taşıma yaparak Turkcell Faturalı’ya gelen ses hattı aboneleri yararlanabilmektedir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Turkcell ev internet paketlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Faturasız

Turkcell numara taşıma faturasız hat kullanıcıları için de pek çok cazip avantaj barındırmaktadır. Türkiye’nin en büyük GSM operatörleri arasında kabul edilen Turkcell, müşterilerine memnuniyet vermek adına birbirinden cazip avantajlar bulunan kampanyalar düzenlemeye devam etmektedir. Bunlar arasında en öne çıkan kampanya Turkcell Hoş Geldin 1 GB kampanyasıdır. Hoş Geldin 1 GB Paketi ile 1GB internet, her yöne 500 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik’te geçerli 5 GB hediye internet avantajlarından yararlanmak mümkün olmaktadır.

Son 30 günde Turkcell’e numarasını taşıyarak ya da yeni bir hat alarak gelen ve Hoş Geldin 1GB paketini alan müşterilerin hatlarına 12 ay boyunca geçerli ayda 1GB internet faydası otomatik olarak yüklenmektedir. MS kanalından yapılan katılımlarda, paket aynı ay içinde 1 kez alınabilmektedir. Turkcell numara taşıma kampanyaları hakkında detaylı bilgileri şirketin kurumsal internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.