Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası

turkcell musteri hizmetleri iletisim bilgileri

Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden Turkcell ile çalışan tüm kurumsal müşterilerin kısa süre içinde işlem yapması mümkündür. Dijitalleşmeye önem veren bu konuda önemli çalışmalar yürüten Turkcell tarafından çağrı merkezi hizmetlerinin yanı sıra online destek hatları ile de yardım sağlanmaktadır. Turkcell kurumsal müşteri hizmetlerine daha kaliteli ve hızlı bir şekilde bağlanmak için 3 tuş yeterlidir. Turkcell müşteri hizmetleri numaraları:

 • Turkcell müşterileri için: 532
 • Diğer operatör ve sabit hatlar için: 0532 532 00 00

Olarak belirlenmiştir. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri sayesinde tüm sorun, öneri ve şikâyetleriniz için Turkcell iletişim merkezlerini kullanabilirsiniz. Turkcell kurumsal web sayfası üzerinden ayrıca online hızlı destek alarak karşınıza çıkan sorunlar ve kesintiler için detaylı bilgiyi iletişim formu üzerinden Turkcell yetkililerine ulaştırmanız mümkündür.

İster kurumsal ister bireysel Turkcell müşterisi olun fark etmeksizin tüm Turkcell müşterileri sadece 3 tuşa basarak anında müşteri hizmetlerine ulaşabilir. Diğer hatlar ve sabit telefonlar için Turkcell tarafından belirlenen çağırı merkezi numaralarının tercih edilmesi gerekmektedir. Turkcell ile ilgili tüm sorunlarınızı iletişim merkezi numaraları ile kısa süre içinde halledebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell ev internet paketlerine bakabilirsiniz.

Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Turkcell müşteri hizmetleri mesaj, e – posta ve telefon ile tüm kullanıcıları için alternatif destek sağlamaktadır. Kurumsal olarak dijital iletişim mekanizmalarına ağırlık veren Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri numarası üzerinden:

 • Kampanya ve mevcut tarife detayları,
 • Fatura ve ödeme bilgisi,
 • Taahhüt işlemleri,
 • Kurumsal çözümler,
 • Şikâyet, istek ve öneriler,
 • İptal ve başvuru işlemleri,
 • Tarife bilgisi vb.

Birçok farklı işlemin gerçekleştirilmesi mümkündür. Özellikle kurumsal hizmet alan Turkcell müşterilerinin iletişim kanallarında yaşadıkları sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşturulması için Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri numaraları üzerinden iletişime geçmeniz mümkündür.

Hemen hemen tüm işlemlerinizi kurumsal veya bireysel olarak Turkcell destek hatları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Mobil veya sabit hatlar üzerinden iletişim numaralarına erişim sağlayarak Turkcell çözümlerinden yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemleri

Turkcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanma işlemleri için öncelikle 532 (Turkcell hatlardan) veya 0532 532 00 00 telefon numaraları ile iletişime geçmeniz gerekir. Doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek isteyen kullanıcılar 532 numarasını tuşladıktan sonra:

 • Ana menü üzerinde önce ‘’2’’,
 • Ardından yine ‘’2’’ tuşlanır,

Bu yöntem ile kısa süre içinde tüm Turkcell kullanıcılarının müşteri temsilcisi ile görüşmeye başlaması mümkündür. Özellikle kendi müşterileri için alternatif ve daha hızlı yöntemler sunana Turkcell, 532 üzerinden sadece üç tuşla hizmet vermektedir. Kurumsal veya bireysel işlemleriniz için Turkcell çağrı merkezi ile işlem yapmanız mümkündür. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri ile birçok farklı işlemi kısa süre içinde yerine getirebilirsiniz.

Doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak Turkcell’in tüm fatura, tarife, ödeme ve kampanya seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilir, sorunlarınız için kurumsal çözüm önerilerini öğrenebilirsiniz.

Turkcell numara taşıma kampanyaları nelerdir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı Numarası

Turkcell ücretsiz hizmet hattı üzerinden:

 • Tarife,
 • Kampanya,
 • Fatura veya
 • Servisle ilgili işlemler,

Ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir. 0532 757 22 22 çağrı merkezine ulaşarak Turkcell’in avantajlı fırsatlarından destek hattından yararlanmanız mümkündür. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon firmalarından biri olan Turkcell, alternatif iletişim ve destek hatları ile tüm dijital ve mobil platformlar üzerinden müşterileri için destek sağlamaktadır.

Turkcell kullanıcıları ve diğer operatörlerden Turkcell müşteri hizmetlerine farklı yöntemler kullanarak bağlanabilirsiniz. Turkcell kurumsal müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri aynı şekilde Turkcell kurumsal web sayfası ve mobil uygulamaları üzerinden gerçekleştirmeniz de mümkündür.