Turkcell Kontrol Tarifeleri Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell pek çok alanda Türkiye’nin en büyük gsm operatörü olma özelliğini korumaktadır. Bu özellik en başta teknolojik alt yapı ile sağlanmaktadır.

Turkcell fiber optik alt yapı konusunda hem hız hem de yaygınlık noktasında en ileri hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra kampanya, tarife ve hizmetleri ile de diğer gsm operatörlerinin önüne geçmektedir. Turkcell abonelerine sürekli olarak avantajlı ve ekonomik kampanya ve tarifeler sunmaktadır. Yine de bazı abonelerde fatura sınırı aşma korkusu her zaman bulunmaktadır.

Fatura Aşım Korkusunu Ortadan Kaldıran Turkcell Tarifeleri

İşte bu fatura sınırlarını aşma korkusu olan aboneler için Turkcell tarifeleri bulunmaktadır. Turkcell kontrol tarifeleri ile fatura ile ilgili tüm kontrolü abonelerine vermektedir. Aboneler Turkcell kalitesinden yararlanırken fatura aşım korkusu olmadan yararlanabilecektir. Bu tarifelerde bulunan akıllı durma özelliği ile Turkcell aboneleri faturalarının sınırı geldiğinde otomatik olarak duran sistemden yararlanacak ve böylelikle fatura aşım bedeli ödemeyecektir.

Turkcell Kontrol Tarifeleri Detayları

Turkcell kontrol tarifeleri farklı paketlerden oluşmakta olup aşağı ayrıntıları sunulmuştur;

  • Midi tarife ile her yöne 500 dakika konuşma, 1000 sms ve 1 Gb interneti 29 TL’ye,
  • Plus tarife ile her yöne 750 dakika konuşma, 1000 sms ve 2 Gb internet kullanımını 35 Tl’ye,
  • Ekstra tarife ile de her yöne 750 dakika konuşmayı, 1000 sms hakkını ve 3 Gb internet kullanımını 43 TL’ye alabilecektir.
  • Tarifelerden yararlanabilmek için on iki aylık taahhüt gerekmektedir.

Kampanyanın bitiminde mesaj ile bilgilendirme yapılacaktır.