Turkcell Kontrol Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır? 2017

GSM operatörlerinin birbiriyle kaliteli hizmet noktasında yarıştığı günlerde Türkcell her zaman bir adım önde bulunuyor.

Bunun sebebi Türkiye’deki en köklü ve en yaygın firma olması. Şu an itibariyle en geniş müşteri profiline hitabeden Türkcell sürekli olarak da farklı internet ve kullanım paketleri ile müşteri karşısına çıkıyor. Hal böyle olunca da zirveyi bırakmıyor. Türkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu son paketlerden birisi de Kontrol Sende paketi. Bu kampanya Hazır Kart kullanıcılarından faturalı hatta geçen müşterilerine özel olarak düzenlediği bir opsiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Kontrol Sende Paketine Nasıl Geçilebilir?

Bu pakete geçebilmek için yapılması gereken şeyler çok basit. Ya Türkcell bayiine gitmek veya SMS yoluyla GEC KONTROL MIDI yazıp 22 22’e göndermek. Böylece birkaç dakika içerisinde paket değişikliği onaylandığında paketiniz aktif hale geliyor. Eğer geçtiğimiz paketten hoşnut kalmıyorsanız iptal etmek de oldukça kolay. Bunun için müşteri hizmeti numarası olan 532 532 00 arayıp durumu belirtmek yeterli veya iptali için internet sitesindeki adresleri kullanmak da oldukça pratik bir çözüm.

Kampanya Katılım Şartı Nedir?

Hazır kartlı bir kullanıcının bu kampanyaya geçmesi için gereken şart son 90 gün içinde faturasız hattan faturalıya geçme belgesi imzalamaktır.

  • Midi paket 24 lira karşılığında 3 GB internet 500 dakika 1000 SMS soruyor.
  • Plus paket 29 lira karşılığında 750 dakika 1000 SMS 4GB internet sunuyor.
  • Ekstra paket ise 750 dakika 1000 SMS ve 5 GB interneti 34 veya sunuyor.