Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Akıllı telefon kullanan kişilerin görüşme yanınca çokça internete girmesi tarifelerini buna göre seçmelerine neden olmaktadır. Tarifelerin internet için aylık olarak verilen GB oranlarına dikkat ederek bu seçimleri yapmaktadırlar.

Akıllı telefon kullanan kişilerin görüşme yanınca çokça internete girmesi tarifelerini buna göre seçmelerine neden olmaktadır. Tarifelerin internet için aylık olarak verilen GB oranlarına dikkat ederek bu seçimleri yapmaktadırlar. Ancak yine de yoğun kullanım nedeni ile ay sonu gelmeden internetin bitmesi mümkün olabilmektedir. Bu konuda özellikle ek paketlerin kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir. Elbette bedava internet kampanyalarından yararlanmakta bu konuda oldukça fazlaca ilgi görmektedir. Turkcell kullanıcıları için bu konuda birçok seçenek bulunabilmektedir. Operatör birçok farklı durum için kampanyalar düzenlemektedir.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Turkcell hatlarının sahipleri oldukça kolay bir şekilde birçok farklı bedava internet kampanyasından yararlanabilmektedir. Bunlardan birisi de Kim 1 Gb İster kampanyasıdır. Oldukça kolay şekilde katılabilecek kampanya Bip kullanıcılarını kapsamaktadır. Bu uygulamanın indirilmesi ile kolayca bedava internet kullanımı yapılabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için

  • Android yüklü bir akıllı telefon sahibi olmak gerekmektedir.
  • Bu akıllı telefona Bip uygulamasının kurulması gerekmektedir.
  • Sonra Keşfet menüsüne girilmesi ve
  • Kim 1 Gb İster seçeneğinin tercih edilmesi gerekmektedir.
  • Burada çıkacak soruların tamamına doğru yanıt verilmesi ile 1 GB kazanılmaktadır.

Turkcell hat sahibi olan akıllı telefon kullanıcıları için oldukça kolay bir şekilde 1 GB internet kullanımının ücretsiz olarak sağlanması bu şekilde mümkün olabilmektedir. Bir masrafa girmeden kısa sürede sorulara doğru yanıt vererek bu ücretsiz internet kullanımından yararlanmak mümkündür.