Turkcell Kamu Tarifeleri ve Avantajları

turkcell kamu tarifeleri fiyati

Turkcell, kamu görevinde olan bireylere uygun tarifeler ile kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Kamu tarifeleri memurlar, doktorlar, avukatlar, polisler veya başka bir kamu görevinde çalışanlara özel olarak GSM şirketleri tarafından düzenlenen tarifelere denilmektedir. Bu avantajlı tarifeler, kamu çalışanlarının kendi sektörlerinde bulunan kişilerle uygun bir fiyata diyaloglarını yapabilmelerini sağlamaktadır. Bazı kamu tarifelerinde buna ek olarak kamu çalışanının ailesi için de benzer fırsatlar sunulmaktadır. Turkcell kamu tarifeleri örnekleri şunlardır:

 • Kurumsal Kamu Her Yöne 1000
 • Kurumsal Kamu
 • Kamu Özel Paketi
 • Kamu Ekstra Paket
 • Kamu Ekstra Paket İnternet Kampanyası

Ayrıca Turkcell genç paketleri hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Turkcell Kamu Ekstra Paket İnternet Kampanyası

Turkcell’in kamu çalışanlarına özel ekstra paket internet kampanyası, bireysel faturalı müşterilere sunulmaktadır. Bireysel faturalı müşterilere 12 ay boyunca aylık 5 GB internet hediye olarak verilmektedir. Kamu ekstra paketi internet kampanyası dâhilinde verilen avantajlar yurt içi kullanım için geçerli olacaktır. Bu pakette kullanılan imkânlar, aylık kotada bitmemesi halinde bir sonraki fatura dönemine devredilmemektedir. İnternet paketi üst hız limiti 7,2 Mbps’dir. Bireyler paket aşımı yaptığında, standart internet paket aşım ücretiyle ücretlendirilecektir. Ayrıca paketin sunduğu faydalar 3. şahıslara transfer edilemez. Paketi kullanırken kalan kullanımlarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyada abone sınırlaması bulunmamaktadır.

Turkcell Kamu Tarifeleri ile Ekstra Paket

Turkcell, kamu çalışanları için birçok avantajlı paket oluşturmuştur. Turkcell kamu ekstra paketi bunlardan biridir. Bu paketten yıllık olarak yararlanmak isteyen müşteriler, ayda 59 TL ödeyerek tarifelerini kullanabilirler. Kampanyadan 12 ay süresi dolmadan ayrılan abonelerin faturasına faydalandığı fatura dönemi başına KDV, ÖİV dâhil 16 TL kampanya iptal bedeli yansıtılacaktır. Bu paketten aylık olarak yararlanmak isteyen kullanıcılar paketi aylık 99 TL’ye alabilmektedirler. Paket içeriği yurt içi her yöne arama 3000 dakika, Turkcellileri arama 5000 dakika, yurt içi her yöne SMS 10000 ve 5 GB cepten internettir. Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir.

Turkcell Kamu Tarifeleri ve Özel Paketi

Turkcell kamu çalışanlarına özel olarak oluşturduğu tarife paketleri ile müşterilerine seçenekler sunmaktadır. Kamu Özel Paketi avantajlarından yalnızca bireysel faturalı olan kullanıcıların aşağıdaki kurumlardan birinin mensubu olduğunu gösterir belge ise yararlanması mümkündür:

 • Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)
 • Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK)
 • Cumhurbaşkanlığı
 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve bağlı kurumları
 • Çevre Bakanlığı ve bağlı kurumları
 • Diyanet İşleri Başkanlığı
 • Enerji Bakanlığı ve bağlı kurumları
 • İçişleri Bakanlığı ve bağlı kurumları
 • Rekabet Kurumu
 • Savunma Sanayii Müsteşarlığı
 • TC Devlet Demiryolları (TCDD) ve bağlı kurumları
 • Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

Kamu özel paketi ile her yöne 1000 dakika, grup içi arama 5000 dakika, her yöne 1000 SMS ve 6 GB cepten internet sunulmaktadır. Bu pakete aylık 71,74 TL’ye, yıllık ise 56,37 TL’den yararlanabilirsiniz.

Turkcell öğrenci paketlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Kamu Kurum 8 GB Turkcell Kampanyası

Turkcell ile kamu kurum 8 GB, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Adalet Bakanlığı çalışanları, Cumhurbaşkanlığı Koruma Ekibi, Enerji Bakanlığı çalışanları ve öğretmenler ile 3 yakınlarına özel kampanyadır. Kampanya, yurt içi her yöne 1000 dakika, grup içi arama 1000 dakika, yurt içi her yöne 500 SMS ve 8 GB cepten internet içermektedir. Aylık ücret 110,88 TL olup yıllık ücreti ise 86,63 TL’dir.

Turkcell Kamu+ Mega Paketi

Turkcell Kamu+ Mega tarifesi ile aylık 6 GB internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell yönüne sınırsız dakika ve her yöne 250 SMS sunulmaktadır. Turkcell Kamu+ Mega Paketi ücreti ise 74 TL’dir.  Bireyler, paketten kamu çalışanı olduğunu gösteren belge ile yararlanılabilir.