Turkcell her yöne kampanyalarına devam ediyor

Turkcell, ülkemizin en köklü Telekom işletmelerinden bir tanesidir. Yıllardır faaliyet gösterdiği gsm operatörlüğü konusunda oluşturduğu tecrübesi ile kullanıcıları için en özel tarife ve paketleri hazırlamaktadır.

Turkcell, ülkemizin en köklü Telekom işletmelerinden bir tanesidir. Yıllardır faaliyet gösterdiği gsm operatörlüğü konusunda oluşturduğu tecrübesi ile kullanıcıları için en özel tarife ve paketleri hazırlamaktadır. Faturalı hat kullananlar kadar hazır kart kullanan aboneleri içinde pek çok farklı kampanya sunulmaktadır. Bu kampanyalardan bir tanesi Her yöne 500 Dk konuşma paketiyle abonelerin kullanımı için hazırlanmıştır. Hazır kart abonelerinin kullanabildiği bu paket ile birlikte şu içerikler sunulmaktadır;

  • Yurt içinde her yöne 500 dakika konuşma hakkı
  • 500 Mb’lık internet kullanım hakkı
  • İnternet üzerinden sunulan dergiler içinde 5 Gb internet kullanım hakkı

Bu haklardan yararlanmak isteyenler için Turkcell müşteri hizmetleri ya da abone merkezlerinde işlem yapılabilecektir. Ayrıca telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne HY500DK yazıp 2222’ye mesaj atarak da paketten yararlanabilirsiniz. Bu mesaj için sizden ücret talep edilmeyecektir. Aylık olarak sunulan paketlerin süresi bitiminde otomatik olarak yenilecektir. İptal işlemi yapılmadığı sürece de paket içeriğini aylık olarak kullanabileceksiniz. Paket kullanım hakkı aylık olarak tanımlanmaktadır. Bir sonraki aya devir işlemi uygulanmamaktadır. Paketlerinizde bulunan haklarınız bittiğinde normal tarife üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır. Paket kullanım haklarınız için transfer işlemi uygulanmamaktadır. Yurt dışı kullanım kapsamı olmayan paketler sadece yurt içinde geçerlidir. Paket içeriğinde kısa mesaj hakkı bulunmadığı için mesaj gönderimi için özel paket alınabilir ya da normal kısa mesaj ücreti ile gönderim yapılabilir.