Turkcell Hazır Kartlı Yenilenen İnternet Paketleri

Mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte günlük hayatımızın çok büyük bir bölümünü bu cihazlarla geçirmeye başladık. Sosyal medya alanları başta olmak üzere mobil cihazlarda yapılan internet kullanımları bir aylık sürede yüksek rakamlara ulaşabiliyor.

Mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte günlük hayatımızın çok büyük bir bölümünü bu cihazlarla geçirmeye başladık. Sosyal medya alanları başta olmak üzere mobil cihazlarda yapılan internet kullanımları bir aylık sürede yüksek rakamlara ulaşabiliyor. Bu durumun bilince olan Turkcellmüşterilerinin rahatlıkla internet kullanmasını sağlayacak çok cazip kampanyalar geliştirdi. Turkcell Hazır Kartlı Yinelenen İnternet Paketleri olarak bilinen paketlerle hazır kart abonelerine özel geniş internet olanakları sunulabiliyor. Özellikle 4,5G ile hızlı mobil internetin tadını çıkarmak isteyenler için bu paketler en ideal paketler olmaktadır.

Hazır Kartlılara Özel İnternet Paketlerinin Detayları

Hazır kartlılara özel Turkcell olarak geliştirdiğimiz internet paketlerinde 8 GB ve 15 GB olmak üzere iki farklı kullanım tipine uygun internet fırsatını müşterilerimize sunuyoruz. Bunlardan 8 GB olanı için aylık 49 TL’lik ödeme ile 30 gün boyunca kullanılabilecek olan 8 GB internete sahip olmak mümkün olmaktadır. 15 GB internet kullanım hakkını veren paket ise 89 TL’lik kullanım ücreti ile müşterilerimize 3 ay boyunca hem mobil cihazlardan hem de bilgisayardan internet haklarını kullanma fırsatı veriyor.

Tekrarlı Paketlerine Katılım Nasıl Gerçekleşir?

Sadece bireysel faturasız mobil kullanıcılar için sunulmuş olan hazır kartlılara özel yinelenen internet paketlerinde farklı yollarla paketlere geçiş yapmak mümkündür.

  • Turkcell mağaza ya da bayilerine başvurarak,
  • Online platformlardan,
  • SMS yoluyla

paketlerden yararlanmak mümkün olmaktadır. SMS ile paketleri almak isteyenlerin 8 GB için “TEKRARLI 8GB”, 15 GB için ise “TEKRARLI 15GB” yazıp 2222’ye göndermesi yeterli oluyor.