Turkcell Haydi Gel 24 GB Bedava internet Kampanyası 2017

Haydi gel 2 Gb bedava internet paketinin her ay olmak üzere 12 ay boyunca size hediyesi olan 2 GB, toplamda 24 GB interneti doya doya kullanacaksınız. Türkcell ayrıcalıklı dünyasının sizlere sunmuş olduğu bu internet paketinde sosyal medya hesaplarınızda zaman geçirirken aynı zamanda Türkcell kalitesindeki yüksek çekim hızı ile sunulan 4,5 G hizmetinin keyfini de çıkaracaksınız.  Sevdiklerinizi yakın eden 4,5 G hızını her yerde kullanmak ve bunun için gereken interneti bedavaya alabilmek için tek yapmanız gereken yalnızca kampanyaya katılarak 12 ay boyunca bedava olarak sunulan internetinizin tadını çıkarmak olacaktır.

Turkcell Haydi Gel 24 GB Bedava İnternet Paketi Kayıt

Turkcell faturalı hat sahiplerinin sınırsız internet erişimi için gerçekleştirilen bu kampanyadan yararlanabilmek için ya hattınızı Türkiye’nin en geniş çekim gücü olan Turkcell’e taşımanız ya da yeni bir faturalı hat almanız gerekmektedir. Faturasız hatlardan faturalı hatta geçiş için de kampanya geçerlidir. Üstelik bu interneti gece ya da gündüz istediğiniz saatte kullanmaya siz karar vereceksiniz.

Turkcell Haydi Gel 24 GB Bedava İnternet Paketinden Faydalanmak

Turkcell’in bedava internet kampanyalarından biri olan bu hizmetten yararlanabilmek için hattınızı taşırken, yeni hat alırken ya da hazır karttan geçiş yaparken:

  • Konfor Eko, Avantaj, Fırsat, Süper,
  • Turbo Ekstra 6 GB, GNÇ Full, Süper, Star,
  • Kontrol Midi, Plus, Ekstra, Faturalı 2 GB3 GB4 GB Plus ve
  • Fırtına 4 GB 8GB paketlerine hattınızı taşımanız sayesinde bu kampanyadan yararlanmış olursunuz.