Turkcell GS Destek 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell kullanıcıları, Galatasaray’ın kazandığı her maçta kazanmaya devam ediyor. Galatasaray’ın kazandığı her maçta, takımın taraftarları da 1 GB bedava internet sahibi oluyorlar. Kampanya kapsamında, bireysel müşteriler bu imkandan yararlanabiliyorlar. Türkiye Süper Lig maçlarında Galatasaray’ın kazandığı her maç sonrasında günlük olarak 1 GB internet hediye edilir. Hediye edilen internetin kullanım süresi 24 saattir ve bildirim mesajının gelmesi ile kullanım süresi başlar.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Turkcell GS Destek 1 GB Hediye İnternet kampanyası, 31 Aralık 2018 tarihinde sona erecek. 31 Aralık 2018 tarihine kadar Galatasaray’ın Türkiye Süper Lig’de oynayacağı maçlar baz alınarak, her galibiyet sonrasında Turkcell kullanıcılarına 1 GB hediye internet kullanım hakkı tanımlanacak. Kampanya kapsamında tanımlanacak olan bedava internet, yurt içi kullanımda geçerli olacak. Hediye internet dışında tanımlı olan başka bir internet paketi yoksa, tarife paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirme işlemi yapılacaktır.

Kampanya Başvuru SMS’i Ücretli Midir?

Turkcell aboneleri için kampanya kapsamındaki bedava 1 GB internet kullanımına yönelik başvuru işlemi otomatik olarak gerçekleştirilir.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Turkcell GS destek 1 GB internet kampanyasından; bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerine sahip olan müşteriler yararlanabilir.
  • Kampanya kapsamında belirtilen paketlerden birisine sahip olan müşteriler, Türkiye Süper Lig maçları esas alınarak Galatasaray’ın galibiyet ile ayrıldığı her maç sonrasında günlük 1 GB internet kullanım hakkına sahip olurlar.
  • Kampanyada tanımlanan 1 GB bedava internet kullanımı için süre, bilgilendirme mesajı sonrasında başlar.
  • 1 GB bedava internet, gelecek aya devretmez. Turkcell kullanıcılarına tanımlanan bedava internetin süresi, 24 saattir.
  • Kullanıcılar için, hediye internet paketlerinin yüzde 80 ve tamamını kullandıklarında bildirim mesajı gönderilir.
  • Kampanyadan kazanılan faydaların miktarı ve geçerlilik süresinin öğrenilmesi için, KALAN yazılarak 2200’a kısa mesaj gönderilmesi gerekir.
  • Paketinizi, Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kampanya, aktif hale geldikten sonra geçerlidir. Otomatik olarak paket yenilenmesi yapılmaz. Kampanya kapsamında kullanılmamış olan kullanım hakları , devredilemez.
  • Kampanya kapsamında kullanıcılara sunulan kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Paket kapsamında verilen hediye 1 GB internet kullanım hakkı, sadece kişisel kullanımlar içindir. Üçüncü şahıslara kullanım hakkı devri yapılamaz. Ticari olarak gelir elde etmek amacıyla da kullanılamaz ve satılamaz. Tespiti yapılan aboneler ile ilgili olarak yasal işlem süreci başlatılır. Telefon hatları da tek taraflı olarak iptal edilebilir. Kampanya kapsamında faydalar iptal edilirse, fayda dönem sonunda sona erer.