Turkcell Google Play Store Mobil Ödeme Bedava internet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell dijital gelişmelere ayak uydurarak Google Play uygulaması ile kullanıcılarının çok farklı uygulamaları kullanabilmelerine imkan sağlıyor. Mobil uygulama yöntemi ile kullanıcılar Google Play üzerindeki pek çok oyunu ve uygulamayı satın alabiliyor. Bu uygulamada kredi kartına veya banka kartına gerek olmadan faturalı veya faturasız hat üzerinden satın alma işlemi yapılabiliyor.

Faturasız hatta sahip kullanıcıların bu uygulamayı satın alabilmeleri için hatlarında yeterli miktarda TL’nin olması gerekiyor. Satın alma işlemi gerçekleştiği anda hattan TL düşüyor. Faturalı hatlarda ise uygulamanın ücreti faturaya yansıtılıyor.  Bu uygulama ile birlikte Turkcell kullanıcılarına mobil ödeme yaparak Google Play üzerinden alışveriş yapan müşterileri için bedava internet vermeye de başladı.

Google Play Store üzerinden alışveriş yapanlardan faruralı hatlara 10 TL, faturasız hatlara 5 TL kampanyası da yine Turkcell kullanıcılarına sunulan bir ayrıcalık olarak görülmektedir. Bu hediye TL’leri alabilmek için “GooglePlay” yazıp 2255’e göndermek gerekmektedir.

Turkcell Google Play Store Mobil Ödeme Bedava İnternet Nasıl Alınıyor?

Turkcell Google Play Store mobil ödeme bedava internet uygulaması ile kullanıcılar istedikleri oyunu veya uygulamayı Google Play üzerinden kredi kartı kullanmadan güvenli bir şekilde satın alabilme hakkına sahip olabiliyor. Bu uygulamadan Android cihaza sahip bütün kullanıcılar yararlanabiliyor. Bu uygulamada tel seferde 100 TL’lik ödeme yapılabiliyor. Faturalı hatlarda aylık limit 200-  750 TL arasındadır. Faturasız hatlarda ise en yüksek limit 500 TL olarak belirlenmektedir. Google Play’den yapılan alışveriş sonunda günlük 100 MB ücretsiz internet kazanılmaktadır.