Turkcell GNÇ 2018 Tarifeleri

Türkcell olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken kendimizi sürekli güncelleyerek ve geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vermeye çaba sarf ediyoruz.

Türkcell olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Bunu yaparken kendimizi sürekli güncelleyerek ve geliştirerek sizlere daha iyi hizmet vermeye çaba sarf ediyoruz. Kullanıma sunduğumuz paket ve tarifelerden siz müşterilerimize daha uygun fiyatlara, daha kapsamlı yararlanma imkânı sunmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de yeni müşterilerimize, uzun soluklu müşterilerimize, genç müşterilerimize farklı avantajlar teklif ediyoruz. Özellikle yeni genç hazır kartlı müşterilerimiz için uygun fiyatlarda ve içeriklerde paketleri sizlere sunuyoruz.

Turkcell GNÇ Tarife ve İçerikleri

Turkcell’in yeni genç abonelerine sunduğu tarifelerin ayrıntıları şöyledir:

  • Katılım saylayabilmeniz için yeni bir hazır kart almanız gerek. Bunun için size en yakın Turkcell bayisine müracaat edebilirsiniz.
  • Ayrıca operatör değişikliği yaparak hazır karta yeni geçmiş kullanıcılarımız da bu tarifelerden yararlanabilir.
  • Yeni hazır kart almış veya hattını Turkcell’e taşımış 25 yaş altındaki bütün aboneler bu tarifeden faydalanabilir.

Tarife içeriği ise şu şekildedir:

  • Her yöne 750 dakika, 1000 SMS, 3+3 GB internet hattınıza tanımlanır. Ayrıca BİP, Fizy, Dergilik uygulamalarından interneti dâhil ücretsiz faydalanırsınız. Altı ay boyunca 250 dakika, 250 SMS ve 500 dakika kazanma şansı da sizleri bekliyor.
  • Ayrıca Haydi Gel kampanyası dâhilinde 12 ay boyunca 2 GB internet de sizlere hediye edilir.

Tarife İptali ve Kullanım Sorgulama

Tarifelere son katılım tarihi 31 Ağustos 2017’dir. Tarifenizden kalan kullanım bilgilerinizi “KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj atarak sorgulayabilirsiniz. GNÇ tarifelerinin iptalini müşteri hizmetlerimizi arayarak ya da internet üzerinden online imlemler menüsünden yapabilirsiniz.