Turkcell Genç Avantaj Fizy Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Turkcell, gece saatlerinde telefonlarından internete giren ve sabaha kadar konuşup mesajlaşan gençler için kampanyalar yapmaya devam ediyor. Turkcell Genç Avantaj Fizy Kampanyası ile tüm bunlar mümkün olurken aynı zamanda kaliteli müziğin tadının hiçbir şekilde internet kotasından düşme olmadan Fizy’le çıkarılması da mümkün oluyor. 25 yaş altındaki kişiler için uygun olan genç tarifelerinden birine sahip olan kişiler bu kampanyaya katılabiliyorlar. Kampanya ile birlikte kullanıcılar BIP üzerinden sesli ve görüntülü görüşmelerde kullanabileceği 5 GB bedava internet ve Fizy paketlerine de sahip oluyor.

Hangi Paketlere Sahip Olanlar Turkcell Fizy Bedava’dan Yararlanabilir?

25 yaş altındaki kişiler için sahip oldukları genç tarifeleri ile birlikte Turkcell Genç Avantaj Fizy kampanyasından yararlanmak mümkün olabiliyor. Kampanyaya katılmak için

  • Uçuran 2GB, 3GB, 4GB, 6GB & Plus
  • Turbo 2GB, 4GB, 6GB & Ekstra
  • Kaçma İkili, Üçlü, 2GB
  • Süper Avantaj Paketleri
  • Kaçmaz Paketleri
  • Hepsi ve Bol Paketleri

gibi çok sayıda paketi hali hazırda kullanıyor olmak yeterli olacaktır.

Kampanyaya Katılım için Ne Yapmak Gerekiyor?

Turkcell’in sunduğu bu avantajlı dünyada bedava internet ve sınırsız müziğin keyfini çıkarmak isteyen kişilerin genç tarifelerinden birinde olması ve 25 yaşının altında olmasının ardından sadece bir kısa mesaj yoluyla bu kampanyaya katılım sağlaması mümkün olabilmektedir. Şartlara uyum sağlayan kullanıcılar 2200’a “GENC AVANTAJ” yazarak başka hiçbir işleme gerek kalmadan kampanyaya katılabiliyorlar.