Turkcell Fırtına Eko Paketi Nasıl Yapılır? 2017

FIRTINA EKO paketi Trabzonsporlu olan herkes için uygun fiyatta birçok avantajdan faydalanabileceği bir pakettir. Bu paketin hangi şartlara ve özelliklere sahip olduğunu ve ayrıca bu paketten faydalanmak isteyen bireylerin bu pakete nasıl üye olabileceğini aşağıdaki paragraflarda ifade edeceğiz. Öncelikle bilinmesi gereken bir durum bu paket 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olup daha sonraki tarihler için bu paket hakkında herhangi bir bilgi verilmemektedir.

Fırtına Eko Paketinin Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda bireylerin dakika ve smsten önce internete baktığı paketlerde fırtına eko paketi internet açısından avantajlı bir paket olup özellikleri şunlardır:

  • Bireysel hazır kartlıların ve 0561 numaralı kişiler bu paketten faydalanabilmektedir.
  • Paketin içerisinde yer alanlar ise şunlardır: her yöne 500 dakika, yine her yöne 1000 sms, BİP’lilere özel 1 GB internet hediye olmakla beraber paket üyelerine 4 GB internet paketin içerisinde bulunan unsurlardır.
  • Ayrıca ek avantaj olarak da fırtına eko paketi goller cepte Premium paketinden de bireylerin faydalanabilmesini sağlamaktadır.

Fırtına Eko Paketi Üyesi Nasıl Olunabilir/ Paketten Faydalanmak İçin Ne Yapılması Gerekir?

Eğer bireyin Turkcell’in web sayfasında bir üyeliği bulunmakta ise herhangi bir başka prosedüre gerek kalmadan internet üzerinden de rahatlıkla bu pakete üye olabilir. Diğer yollar ise şunlardır:

  • Turkcell müşteri hizmetleri ile irtibata geçilerek üye olunabilir,
  • 2222’ye FIRTINA EKO yazılarak gönderilebilir.