Turkcell Fırtına Bedava Hediye İntertnet Paketleri 2017

Turkcell şüphesiz Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren en deneyimli mobil operatör şirketidir. Bunun yanında en büyük operatör şirketlerinden de bir tanesidir.

Özellikle son yıllarda yapmış olduğu yatırımlar ile akıllı telefon piyasasına da atılmaya çalışan Turkcell, sektördeki rakiplerini geride bırakmak adına birçok atılıma imza atmaktadır. Bu atılımların başında turkcell hesabım uygulaması gelmektedir.

Bu uygulamayı kullanabilen Turkcell hat sahipleri paketleri hakkında bilgi sahibi olabiliyor aynı zamanda fatura ödeme gibi işlemlerini de kolayca bu uygulama üzerinden halledebiliyorlar.

Bunun yanı sıra uygulama aracılığı ile her pazartesi değişen Turkcell Fırtına Paketleri bedava internet kampanyası da uygulamanın sunduğu imkanlar arasında yerini almaktadır.

Fırtına 2GB Kampanyası İçin;
Trabzon ve Trabzonspor‘a gönül verenler tüm taraftarlara özel en avantajlı paketler 61CELL ile Faturasız’da! 500 dakika, 2 GB, 1000 SMS ve interneti içinde BiP,  GollerCepte 1967 Premum paket, Dergilik uygulamaları yalnızca 24 TL. sakın kaçırma!

Fırtına 8 GB Kampanyası için;
Trabzon ve Trabzonspor taraftarlarına özel olarak tanımlanan pakette 61CELL Faturalı’da!  Sadece size özel oluşturulan zengin servis içerikleride  hediye!