Turkcell Faturasız Tarifeler

turkcell tarife fiyatlari

Turkcell faturasız hatlara özel tarifeler 2019 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi faturasız hat sahibi Turkcell aboneleri tarafından yakından takip edilmektedir. Birbirinden farklı tarifeler ile müşterilerine memnuniyet sunmayı hedefleyen Turkcell, bu alanda Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren diğer GSM operatörleri ile rekabetinde de ciddi kampanyalar düzenleyerek rakiplerinden bir adım öne çıkmayı başarmaktadır. Türkiye’de telekomünikasyon sektöründe ilk firma olarak öne çıkan Turkcell faturasız tarifeler ile milyonlarca abonesine kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Turkcell faturasız tarifeler özellikle cep telefonu ile yapacağı görüşmelerde hiç hesapta olmayan sürpriz faturalarla karşılaşmak istemeyenler için idealdir. Konuşmak için ihtiyaç duyulan süreye göre ödemeye yaparak ekstra masraflardan kaçınmak isteyen aboneler, Turkcell faturasız tarifelerden yararlanarak konuşma dışında SMS ve internet paketi gibi ihtiyaçlara da karşılık bulabilmektedir.  Bu kampanyalar ve tarifeler içinde kişiye özel tarife seçenekleri de bulunmaktadır.

Turkcell ev internet paketlerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Paketler

Turkcell faturasız abonelere özel paketler, özellikle konuşma, kısa mesaj ve internet paketlerinden oluşmaktadır. En uygun fiyatlı Turkcell faturasız tariflerden bazıları şunlardır:

  1. Turkcell 800 SMS Paketi: Turkcell Hazır Kart 800 SMS paketiyle 15 TL karşılığında 30 gün boyunca yurt içi her yöne mesajlaşabilecek 800 SMS alınabilir. Paket aşımında mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Tüm bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri bu paketten yararlanabilir. Paketi satın aldıktan sonra gelen aktivasyon SMS’ inden sonra kullanılmaya başlayabilirsiniz.
  2. Turkcell Askercell İkili Tarife: Yalnızca askerlerin yararlanabileceği bir tarifedir. Data özelliği kapalıdır. Faturasız hatlara özeldir. Hafta için 08:00 ile 18:00 saatleri arasında konuşmaya kapalıdır. Kampanyadan Askercell Servisi’ni kullanan bireysel ön ödemeli aboneler yararlanabilecektir. Paketin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Tarife bedeli 20 TL’dir.
  3. Turkcell Süper Avantaj 3 GB: 26 Temmuz 2019 tarihinden itibaren, Turkcell faturasız müşterileri Sohbet, Avantaj ve Yükle Kazan teklifleriyle, hediye dakika, SMS ve internet fırsatından yararlanabilir. Her yöne 500 dakika, 3 GB internet ve her yöne 1.000 SMS tutarı sadece 25 TL’dir.

Ayrıca Turkcell faturasız internet paketlerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

En Uygun Turkcell Faturasız Tarifeler

En uygun fiyatlı Turkcell faturasız tarifeler, faturasız hat kullanan milyonlarca Turkcell abonesinin yakından araştırdığı paketlerden oluşmaktadır. Faturasız hat kullanarak kendi bütçesine ve ihtiyaçlarına göre konuşma dakikası, SMS ve internet paketi kullanmak isteyenler için en uygun Turkcell faturasız tarifeler şunlardan oluşmaktadır:

  1. Turkcell Lifecell İlk Hattım Mini Aylık Abonelik: 16 Nisan 2019 tarihinde başlatılan tarife ile 8-14 yaş arasındaki çocuklara yönelik bireysel ön ödemeli ses hattı kapsamında her yöne 250 dakika konuşma, her yöne 100 SMS taahhütsüz bir şekilde 25 TL ücretiyle sunulmaktadır.
  2. Turkcell Süper Avantaj 1000 DK: Faturasız Turkcell abonelerine özel tarife ile her yöne 1000 dakika, 100 MB internet ve her yöne 1000 SMS 25 TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Yeni Hazır Kart Sadakat Programı kapsamında belirtilen kitleler bu kampanyadan yararlanabilir.
  3. Turkcell Yeni 1 GB: 1 GB internet taahhütsüz olarak bireysel faturalı müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Paket alındıktan sonra 30 Gün geçerlidir. Paket fiyatı 25 TL’dir. Paket kotası bittikten sonra başka bir paketiniz yok ise kullanımlarınız durdurulur ve aşım ücreti yansıtılmaz. Yeni 1 GB Paketi’nden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir.
  4. Turkcell Yeni 2 GB: Yeni 2 GB Paketi’nden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir. 30 gün sonunda aboneler paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenecektir. Turkcell faturasız tarifeler arasında yer alan bu paket fiyatı 30 TL’dir.