Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

turkcell faturasiz internet kampanyalari

Turkcell hazır kart internet paketleri,  genellikle ek paketler kapsamında sunulmaktadır. Turkcell firmasının genel tarifeleri ise SMS, dakika ve internetten oluşan 3’lü paketler halinde sunulmaktadır. Bununla birlikte yalnızca internet paketi yapabileceğiniz internet paketleri de bulunmaktadır. Turkcell internet paketleri yerine 3’lü paketlerin tercih edilmesi fiyat olarak çok daha avantajlı olmaktadır. Turkcell paketlerini, firmanın internet sitesi üzerinden satın alabileceğiniz gibi hattınızda yeterli miktarda TL varsa müşteri hizmetleriyle irtibat kurarak da edinebilirsiniz. Turkcell müşteri hizmetlerine yalnızca 532’yi tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Turkcell Faturasız İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell hazır kartlılar için sunulan internet paketleri, birbirinden farklı özelliklere ve fiyatlara sahip kampanyalarla sunulmaktadır. Turkcell faturasız hat sahiplerinin faydalanabileceği bazı internet paketi seçenekleri şu şekildedir:

 • Yeni 1 GB Paketi: Kampanya kapsamında aylık 1 GB internet sunulmaktadır. Turkcell tarafından paket için öngörülen ücret ise 25 TL’dir.
 • Yeni 2 GB Paketi: Kampanya kapsamında aylık 2 GB internet sunulmaktadır. Turkcell tarafından paket için öngörülen ücret ise 30 TL’dir.
 • Yeni 4 GB Paketi: Kampanya kapsamında aylık 4 GB internet sunulmaktadır. Turkcell tarafından paket için öngörülen ücret ise 40 TL’dir.
 • Yeni 6 GB Paketi: Kampanya kapsamında aylık 6 GB internet sunulmaktadır. Turkcell tarafından paket için öngörülen ücret ise 50 TL’dir.
 • Yeni 8 GB Paketi: Kampanya kapsamında aylık 8 GB internet sunulmaktadır. Turkcell tarafından paket için öngörülen ücret ise 60 TL’dir.

Ayrıca Turkcell sürpriz nokta kampanyası bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Ek İnternet Paketleri

Turkcell hazır kart ek paketleri kapsamında sunulan ek Turkcell internet paketleri, farklı müşteri portföylerinin ihtiyaçları düşünülerek özel olarak hazırlanmış kampanyalardır. Bu kapsamda sunulan bazı kampanyalar şu şekildedir:

 • Oyna Paketi: Paket kapsamında PUBG Mobile ve belirli bazı oyunlarda geçerli olmak üzere 3 GB internet paketi sunulmaktadır. Aylık olarak sunulan bir pakettir. Turkcell tarafından paket için belirlenen ücret 9 TL’dir.
 • Oyna İzle Paketi: Paket kapsamında Youtube, PUBG Mobile ve belirli bazı oyunlarda geçerli olmak üzere 5 GB internet paketi sunulmaktadır. Aylık olarak sunulan bir pakettir. Turkcell tarafından belirlenen paket ücreti 19 TL’dir.
 • 250 MB Yeni Twitter Paketi: Paket kapsamında yalnızca Twitter sosyal medya platformunda kullanabileceğiniz 250 MB internet sunulmaktadır. Aylık olarak sunulan bir pakettir. Paket için Turkcell tarafından belirlenen ücret 4 TL’dir.
 • Yolda Paylaş Paketi: Paket yalnızca Kamil Koç firmasıyla yolculuk yapmak için bilet almış olan kişilere sunulmaktadır. 2 GB internet verilmektedir. Paket için Turkcell tarafından belirlenen ücret 5,90 TL’dir. Paket kapsamında verilen internet yalnızca sosyal medya platformlarında kullanılmaktadır.
 • Yolda İzle Paketi: Paket yalnızca Kamil Koç firmasıyla yolculuk yapmak için bilet almış olan kişilere sunulmaktadır. 4 GB internet verilmektedir. Paket için Turkcell tarafından belirlenen ücret 9,90 TL’dir. Paket kapsamında verilen internet, Youtube başta olmak üzere sosyal medya platformlarında kullanılmaktadır.

Turkcell Faturasız Bol İnternetli Paketler

Turkcell hazır kartlılar için interneti yüksek paketler, “Uçuran” kampanyası kapsamında sunulmaktadır. Bu paketlerin tamamı 3’lü pakettir. “Uçuran” paketlerin ücreti ve paket içerikleri şu şekildedir:

 • Uçuran 14 GB Paketleri: 14 GB internet ile kullanabileceğiniz 2 adet paket bulunmaktadır. Bu paketlerden ilki 14 GB internet, 500 dakika ve 1000 SMS paketidir. Paket ücreti ise aylık 65 TL’dir. İkinci paket ise 14 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS ile sunulmaktadır. Paket ücreti ise aylık 75 TL’dir.
 • Uçuran 10 GB Paketleri: 10 GB internet ile kullanabileceğiniz 2 adet paket bulunmaktadır. Bu paketlerden ilki 10 GB internet, 500 dakika ve 1000 SMS paketidir. Paket ücreti ise aylık 55 TL’dir. İkinci paket ise 10 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS ile sunulmaktadır. Paket ücreti ise aylık 65 TL’dir.
 • Uçuran 6 GB Paketleri: 6 GB internet ile kullanabileceğiniz 2 adet paket bulunmaktadır. Bu paketlerden ilki 6 GB internet, 500 dakika ve 1000 SMS paketidir. Paket ücreti ise aylık 45 TL’dir. İkinci paket ise 6 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS ile sunulmaktadır. Paket ücreti ise aylık 55 TL’dir.

Lifecell Faturasız Paketler

Turkcell Lifecell hazır kart paketleri, 3’lü paket olarak sunulmaktadır. Kampanyaların en avantajlı özelliği sosyal medya platformlarında geçerli internet vermesidir. Lifecell paketlerinin genel özellikleri ve fiyatları şu şekilde belirlenmiştir:

 • Lifecell Plus 2 GB Paketi: Paket kapsamında 100 dakika her yöne arama hakkı, 1000 dakika BİP’ten her yöne arama hakkı, 2 GB internet, 30 GB BİP’e özel internet ve 100 SMS hakkı tanımlanmaktadır. Aylık olarak sunulan bir pakettir. Paket için belirlenen ücret 35 TL’dir.
 • Lifecell Plus 4 GB Paketi: Paket kapsamında 100 dakika her yöne arama hakkı, 1000 dakika BİP’ten her yöne arama hakkı, 4 GB internet, 30 GB BİP’e özel internet ve 100 SMS hakkı tanımlanmaktadır. Aylık olarak sunulan bir pakettir. Paket için belirlenen ücret 45 TL’dir.
 • Lifecell Plus 6 GB Paketi: Paket kapsamında 100 dakika her yöne arama hakkı, 1000 dakika BİP’ten her yöne arama hakkı, 6 GB internet, 30 GB BİP’e özel internet ve 100 SMS hakkı tanımlanmaktadır. Aylık olarak sunulan bir pakettir. Paket için belirlenen ücret 55 TL’dir.

Turkcell Ek SMS Paketleri

Turkcell ek mesaj paketleri arasında en avantajlı paket 1000 SMS paketidir. Paket özellikleri ve ücreti şu şekildedir:

 • Her yöne 1000 SMS sunulmaktadır. Paket için belirlenen ücret 1,05 TL’dir.

Turcell Ek Dakika Paketleri

Turkcell ek konuşma paketleri, “Rahat” kampanyası kapsamında sunulmaktadır. En avantajlı ek dakika paketi, “Rahat Haftalık DK Paketi”dir. Paketin genel özellikleri şu şekildedir:

 • Paket kapsamında haftalık 250 dakika tanımlanmaktadır. Paket için Turkcell tarafından belirlenen aylık ücret 5 TL’dir.

Turkcell yaani kampanyası detaylarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Yurt Dışı Dakika Paketleri

Turkcell yurt dışı arama paketleri, irtibat kurulmak istenen ülkeye göre ücretleri ve dakika sayıları değişen paketlerdir. Bu paketlerin ücretleri ve özellikleri şu şekildedir:

 • Rahat Alo Avrupa Paketi: Paket kapsamında Avrupa aranabilmektedir. 60 dakika arama hakkı tanımlanmaktadır. Paket için belirlenen ücret aylık 18 TL’dir.
 • Rahat Alo Kıbrıs Paketi: Paket kapsamında Kıbrıs aranabilmektedir. 60 dakika arama hakkı tanımlanmaktadır. Paket için belirlenen ücret aylık 25 TL’dir.
 • Rahat Alo Dünya Paketi: Paket tüm yurtdışı aramaları için kullanılabilmektedir. 30 dakika arama hakkı tanımlanmaktadır. Paket için belirlenen ücret aylık 30 TL’dir.
 • Rahat Alo Suriye Paketi: Paket kapsamında Suriye aranabilmektedir. 30 dakika arama hakkı tanımlanmaktadır. Paket için belirlenen ücret aylık 40 TL’dir.

Turkcell Bakiye Yüklemesi

Turkcell TL yüklemeleri, Turkcell internet sitesi üzerinden “TL/Paket Yükle” seçeneğine tıklanarak veya müşteri hizmetleri aranarak yapılabilmektedir. Diğer bir seçenek ise en yakın Turkcell mağazasına gidilerek TL yüklemesi talep etmektir. Müşteri hizmetleri ile TL yüklemesi gerçekleştirmek için 532’yi tuşlamanız ve telefon numaranızı girdikten sonra TL yüklemesi için gerekli tuşa basmanız gerekmektedir. Ardından kart bilgilerinizi girerek TL yüklemesi yapabilirsiniz. Turkcell internet paketleri de müşteri hizmetleri ile irtibata geçilerek yapılabilmektedir.