Turkcell Ev İnternet Paketleri

turkcell ev internet paketleri nelerdir

Turkcell evde fiber internet tarifeleri 2019 yılında da Turkcell hizmet kalitesini evinde fiber internet ile yaşamak isteyenler tarafından merak konusu haline getirilmiştir. Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında yer alan Turkcell, mobil ses hattı müşterilerine sağladığı mobil internet hizmetinin yanı sıra evde internet kullanmak isteyenlere de Turkcell ev internet paketleri kampanyaları sunmaktadır.

Müşterilerine her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için büyük bir titizlilikle çalışmalarına devam eden Turkcell, sadece kendi müşterilerine özel ışık hızında limitsiz Turkcell Fiber paketler ile uygun fiyatlı kaliteli hizmet vermektedir.

Ayrıca Turkcell faturasız internet paketleri yazımızı inceleyebilirisiniz.

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Ev İnternet Kampanyası

Turkcell abonelerine özel 4 ay ücretsiz evde fiber internet kampanyaları, gerçek fiber hızında internet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin kaçıramayacağı fırsatlar içermektedir. Bu kampanya kapsamında ayda 89,90 TL’den başlayan fiyatlarla ilk 4 ay ücretsiz olarak Turkcell fiber internet kullanabilirsiniz. Sadece Turkcell mobil müşterilerine özel bu kampanyada fiber internet ilk 4 ay boyunca ücretsizdir. Kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dahildir ve modem kurulumu ücretsiz olarak yapılmaktadır. Üstelik Turkcell müşterileri bu kampanyadan yararlanacakları süre boyunca Turkcell Platinum ayrıcalıklarından da faydalanabilmektedir.

kampanya 12 Eylül 2019 ile 1 Ocak 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya 24 ay taahhütlü olarak yalnızca Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu illerde sunulmaktadır. Bunun yanı sıra Paycell Kart’a özel Tukcell internet ve ddijital uygulamalarda geçerli olan 50 TL değerinde hediye bulunmaktadır. Turkcell ev internet paketleri kampanyasında fiyatlar kullanılan internet hızına göre değişiklik göstermektedir.

Turkcell Ev İnternet Paketleri Fiyatları

Turkcell evde fiber internet paketi fiyatları, kampanyada aylık olarak belirlenmiş olup tüm vergiler ve 8 TL modem kullanım ücreti dahil olarak oluşturulmuştur. Limitsiz fiber internet fiyatları internet hızına göre şu şekilde belirlenmiştir:

  • 25 Mbps Süper Paket – İlk 4 ay ücretsiz , sonra 89,90 TL
  • 35 Mbps Platin Paket – İlk 4 ay ücretsiz , sonra 99,90 TL
  • 50 Mbps Platin Paket – İlk 4 ay ücretsiz , sonra 129,90 TL
  • 100 Mbps Platin Paket – İlk 4 ay ücretsiz , sonra 199,90 TL

Turkcell müşterilerine özel düzenlenen bu kampanya ilk 4 ay boyunca ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Diğer aylarda ödenmesi gereken aylık fatura bedeli yukarıda görüldüğü gibidir. Kampanya 24 ay taahhütlü olarak sunulmaktadır. Kampanyada taahhüt bulunduğu için aktivasyon ücreti alınmamaktadır. Aktivasyon ücreti kampanya iptal bedeline dahildir.

Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 8 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. Söz konusu ücret kampanya fiyatları kapsamında uygulanan fiyata dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetinde olduğu için taahhüt sonunda veya herhangi bir iptal durumunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütnamede belirtilen süreç icra edilmektedir.

Turkcell sürpriz nokta kampanyasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Ev İnternet Paketleri Kampanyasına Katılım İşlemleri

Turkcell evde fiber internet paketi kampanyasına katılım aşamaları, Turkcell’in kurumsal internet sitesi üzerinde belirtilmiştir. Buna göre, halihazırda Turkcell müşterisi olan aboneler şu kanalları kullanarak ilk 4 ay ücretsiz internet paketi kampanyasına katılabilirler:

  • Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00
  • superonline.net
  • turkcell.com.tr
  • Turkcell Superonline yetkili satış kanalları ve mağazaları

Turkcell ev internet paketleri kampanyasında paketin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden abonenin kullanmış olduğu indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti gibi tutarlar, baylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kadar ay sayısı ile çarpılarak hesaplanan kampanya iptal bedeli olarak son faturaya yansıtılmaktadır.